Nev

nev manyak bi adam bence.Yazdığı şarkıların sözleri ve sesi birleşince ortaya çok manyak bişi çıkıo ben nevin en çok dem,zor,ve sen gibi yi seviyorum:)

ilk kez zor la tanımıştım...
şarkıyı o kadar çok sevdim ki hala her gün dinliyorum...
ama eski nev kendi müziğini yapan,sakin bi adamdı.
son klibini görünce şok oldum doğrusu ben.o sakin ,gitar çalan,iyi sözler yazan,sesiyle beni etkileyen nev gitmiş,yerine sanki başka biri gelmiş...
sanırım para kaznamak istedi o da başkaları gibi
yazık olmuş....

alcoholicsunflower demiş ki:
ilk kez zor la tanımıştım...
şarkıyı o kadar çok sevdim ki hala her gün dinliyorum...
ama eski nev kendi müziğini yapan,sakin bi adamdı.
son klibini görünce şok oldum doğrusu ben.o sakin ,gitar çalan,iyi sözler yazan,sesiyle beni etkileyen nev gitmiş,yerine sanki başka biri gelmiş...
sanırım para kaznamak istedi o da başkaları gibi
yazık olmuş....

Nev yine aynı müzikleri yapıyor. Kendisinden bir şey kaybettiğini düşünmüyorum. Benmişim klibi diğerlerinden farklı ama insanların dikkatini çekebilme adına başarılı ve eğlenceli bir klip bence. Nev'in farklılığından bahsediyoruz ki o gerçekten farklı (bkz. genel TV magazin programlarına,sesiyle,sanatıyla değil başka unsurlarıyla önplanda olan insanlara) . Düşüncem şu ki Nev'de işin kısa yolunu bulabilirdi. O adımlarını sağlam atıyor.. Klibin eğlenceli oluşu Nev'in müziğinden hiçbir şey kaybettirmez sizin açınızdan kısaca NEV yine aynı adam!!!

Canlı dınleme olanagım olmadı ama en kısa zamanda gıdıcez arkadaslarla ınsallah...

Ilk albumu cıktıgında öğrencıydık alamadık kasedı malum 2.alnum cıkar cıkmaz aldım ve hala severek dınlıyorum...

ZOR, EFKARLIYIM, MÜHÜRLÜ KADERİM, DEM...en cok sevdıgım sarkılar...

gazoza katılıyorum bu işin para kazanmakla ne alakası olabilirki şarkı böyle bi klibi gerektiriyodu ve böyle oldu gayette hoş oldu.NEV demek tür, çeşit, yenilik demek NEV de adına layık bir sanatçı arada yeni bişeyler yapması para kazanmak istemesimi oluyo hem para kazanmayı herkes ister daha fazla tanınmayı neyse uzatmıyım nev hep aynı olucak

ya new işte bambaska bi adam kimseye benzemio cok iyi we cok kalıteli hem muzık olarak hem de kişilik olarak...ilk albumunde kucuk kız dışında tum parcalar cok ıyı ozellıkle zor:)ikinci album ilkine gore daha gerıde bence ama olsun yınede herseyıyle kalıte:)cok sewıyorum ben bu adamı yaa..bu arada canlı performansı süper tawsiye ederım

bi gün gelirde bi an cokça zamanlardan sonra geri dönüp baktıgında bilmem anlar mısın o senin bi anının benim ömrüm oldunu ne cok sewildini artık cok gec oldunu zor...

NEV'in canlı performansı da harika ayrıca ölüsü de yeter diyorum!!! (lütfen ölüsü yeter yanlış anlaşılmasın)..çok iyi bi ses ve gitarist...yanında çalan uzun saçlı adamın da gitar çalışına hayranım..adını bilenleriniz varsa paylaşın lütfen,benden saklamayın onu ;)) ayrıca gruba vokalgitar birarada arıom :) türkçe A'dan Z'ye...NEV? tabiki var...

nev 2 kaşı 2 kulağı 2 bacaj ve kolu eli olan bi insan :D ve çok iyi işte arkadaşlar nevi uzun saçlı olarak düşünürmüsünüz :)))))

mikman demiş ki:
NEV'in canlı performansı da harika ayrıca ölüsü de yeter diyorum!!! (lütfen ölüsü yeter yanlış anlaşılmasın)..çok iyi bi ses ve gitarist...yanında çalan uzun saçlı adamın da gitar çalışına hayranım..adını bilenleriniz varsa paylaşın lütfen,benden saklamayın onu ;)) ayrıca gruba vokalgitar birarada arıom :) türkçe A'dan Z'ye...NEV? tabiki var...
Gitarist'in adı Naim. Çok süper bi abimiz :)

nev, bu gece 8'de kanaltürk'te(imiş)
göksel ve mehmet ali alabora ile birlikte...

* nev'i tv'de sık göremediğimiz için bu güzel bir haber :)

ben izledim süperdi NEV herzaman ki gibi her ne kadar sunucu kız saçma sapan konuşsada NEV çok iyiydi

Yönetici Uyarısı: Mesaj düzeltilmiştir. Tamamı bold, italik, büyük karakterde ya da renkli yazmak Forum Kurallarına aykırıdır. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

04.03.2005 cumartesi dungeon konseri oldukça iyi geçti Nev i ilk kez izleme fırsatı yakaladım gerçekten kendine hayrat etti bizi tekrar bekliyoruz coverlar da çok harika olmuş tadından yenmez :twisted:

Genjuro demiş ki:
04.03.2005 cumartesi dungeon konseri oldukça iyi geçti Nev i ilk kez izleme fırsatı yakaladım gerçekten kendine hayrat etti bizi tekrar bekliyoruz coverlar da çok harika olmuş tadından yenmez :twisted:
eeeee arkadaşım biz boşuna anlatmıyoruz NEV işte....daha ne diyim ki o bitane :D

valla bende hayranı oldum konserlerde olmasa aç kalıcaz burda adam acaip sempatik lan... 8)

zor u butun bar herbir ağzıdan 2 kere söyledik daha ne diyim...

Geri