Nev

Kendide şarkılarıda muhteşem. Özellikle slow parçaları çok iyi söylüyor. Ne yazıkki herşeye rağmen albümünü alamamıştım, sen gibiyi aldım dinlemeye doyamıyorum gerçekten.

nev ile özdeslestirdiğim bir iki sarkı var onları dinlemekten hiç sıkılmam ör:mühürlü kaderim, sen gibi, zor, bazen
bi de benim bi sorum var nevin eski slow bi sarkısı vardı hatta bunun klibide vardı adamlar donup duruyo nevde gitarıyla çalıyordu zorun çıktığı zamanlardı unuttum neydı o sarkı?

purplewilwarin demiş ki:
nev ile özdeslestirdiğim bir iki sarkı var onları dinlemekten hiç sıkılmam ör:mühürlü kaderim, sen gibi, zor, bazen
bi de benim bi sorum var nevin eski slow bi sarkısı vardı hatta bunun klibide vardı adamlar donup duruyo nevde gitarıyla çalıyordu zorun çıktığı zamanlardı unuttum neydı o sarkı?
Efkarlı olması lazım

WS demiş ki:
purplewilwarin demiş ki:
Efkarlı olması lazım

öyle mı çok saol uzun zaman dınleyemedığım parçaları unutuyom hafıza kaybı basladı bende :(

Geri