Malt

Vay be.. Çok şaşırdım ha! Cenk mi Erdem mi diye bir programları vardı.. Ordan tanımıştım. Ama bir gün böyle sakallı elinde mikrofon rock yapacağı hiç aklıma gelmezdi..

Deprem de güzel olmuş ayrıca. Klibi can sıkıyor konusundan mıdır nedir ama parça güzel..

deLarocx demiş ki:
Vay be.. Çok şaşırdım ha! Cenk mi Erdem mi diye bir programları vardı.. Ordan tanımıştım. Ama bir gün böyle sakallı elinde mikrofon rock yapacağı hiç aklıma gelmezdi..

Deprem de güzel olmuş ayrıca. Klibi can sıkıyor konusundan mıdır nedir ama parça güzel..

tam tersine ben klibi ve oyucuların performanslarını çok beğendim...

ya bende cenkle erdemden tanıyorum çok esaslı bi adam bu ya hep dinlerdim ben bunların programlarını fln

başarılar malttada

bence depremle çıksalardı daha iyi olurdu ilk şarkıda iyiydi ama deprem klibiyle falan cuk oturmuş bir de dile kolay dolanan bir şarkı kanallarda yakalamaya çalışıyorum klibini

dream tv de canlı perf izledim de sanki tek gitar biraz zor oluyor heralde şarkıda bir boşluk var gibi yani barış ertunç iyi çalıyor ama hem ritim hem solo ları çalınca dediğim gibi boşluk var sanki

malt ın deprem şarkısı nın klibinin konusunu çok sevdim zaten şarkyada diyecek yok davul ztn spr konusturmuş yine ,hepsi güzel ellerine salık

malt ın deprem şarkısı nın klibinin konusunu çok sevdim zaten şarkyada diyecek yok davul ztn spr konusturmuş yine ,hepsi güzel ellerine salık

Malt
tarih : 13 Ekim Cumartesi, 22:00
mekan : Bronx
bilet fiyatları 15,00 YTL
ön bilgi - Organizasyon şirketi etkinlik için uygun olmadığını tespit ettiği kişileri, bilet ücretini iade etmek şartı ile etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.
- Organizasyon firması bilet fiyatlarını degistirme hakkına sahiptir.
- Kapı Açılış 22:00 etkinlik hakkında bilgi MALT BRONX SAHNESİNDE!
MALT VE "KENDI ADINI TASIYAN ILK ALBÜM"

90'li yillarda Badluck grubunun solistligini yapan, ekranlarin taninan simalarindan Cenk Durmazel, yeni gurubu MALT ile hazirladigi ilk albümü "KENDI ADINI TASIYAN ILK ALBÜM" Pasaj Müzik etiketiyle müzik marketlerde yerini almaya hazirlaniyor.

Yol albümü niteliginde olan Malt'in "KENDI ADINI TASIYAN ILK ALBÜM"ü eglenceli, hayati sorgulayan ve ironi yüklü sözlerinin yani sira sert ve enerjik sounda sahip bir performans albümü.

Cenk Durmazel, Malt ile 3 hafta gibi bir sürede kaydettigi ilk albümleri için; sek ve buzsuz oldu benzetmesini yapiyor. Zor hayat sartlari altinda yasayanlar için pozitif yüklü parçalar söyleyen Malt, bu albümü dinlerken kimsenin dert sahibi olmayacagini söylüyor.

"Tanimadigimiz insanlar üzerinden ticari sonuçlara varmak yerine ne hissediyorsak onu yaptik" diyen Cenk, Erdem'den sikildigi bir dönemde, yanina aldigi 3 kisi ile kurdugu Malt ile yüzlerce türü karistirmadan sadece rock yapiyor.

ATM stüdyolarinda hazirlanan albümde tüm sarki sözleri Cenk Durmazel'e ait, besteler ise gurubun ortak çalismasi. sonucu ortaya çikti.

Cenk Durmazel(vokal), Cenk Turanli(bas), Baris Ertunç (gitar) ve Güray Gürsoy 'dan(davul) olusan MALT'in ilk klibi "Askin Gözü" adli parçaya gurubun davulcusu Güray Gürsoy yönetmenliginde, 35 mm formatinda çekildi. Sütlücede bulunan Makine Stüdyolarinda, yesil background da çekildikten sonra, bilgisayarda çesitli teknikler yardimiyla arka fondaki mekanlar olusturuldu. Demet Evgar ve Sağır Oda dizisinden tanıdığımız Ertan Saban'ın rol aldığı ikinci klip ise Deprem için çekildi.

http://www.biletix.com/webbiletix/wtsEvent.do?eventCode=HBR28

ilk duydgumda cidddiye bile almamıstım, onların söylediğini bilmeden dinliyordum ki tesadüf eseri malt oldugnu öğrendim :D şarkılar güzel, iyi+sade rockkk
cenk'i harbi karizma gördüm bu arada 8)

Bence 2007 yılının en iyi 2. albümü. (Birincisi Pilli Bebek :))

Sözleri çok mükemmel. Ritmler, besteler müthiş, çok profesyonelce yapılmış bir albüm.

Çok tebrik ederim kendilerini... :D

Geri