Thrashfire(old school thrash)-ankara

re

Evet o duyumları aldık daha önceden!!Ama organizatorle ve diger cıkacak izmirli grupların elemanlarıyla konustugumda hiç bir sorunun olmayacagını ekipmanların gayet saglam hazırlandıgını ve BEFROCK'ın elinden geleni yaptıgı duyumunu aldım..Gercekten mükemmel bi organizasyon olacakmıs..Herkesi bekleriz!!

İlk önce İzmirde ki konserden bahsediyim;gercekten bekledigimizden daha ii bir sahne ve tonemaster vardı.Hersey gayet özenle ve güzel hazırlanmıstı.Seyirci biraz daha fazla olsaydı daha ii olcaktı ama bunada şükür,yinede dagıttık herseye ragmen!!!Ankara Yolcu'da da yorgun olmamıza ragmen elimizden geleni yaptık umarım gelenler begenmiştir!!Tekrardan konserlerimize gelen herkese teşekkür ederiz.Baska konserlerde görüşmek dileğiyle!!

gercekten İzmir konseri mükemmeldi ama yolcu konseri bekledigim ölcüde diildi gerek sahnede calısımız gerek seyirci destegi alıstıgım Thrashfire konserleri gibi diildi ama olsun yine de eglendik gelen herkese tesekkürler

oda doğru ama hiç olmazsa eylenmesini bildik...Güzeldi yinede...

ben orda söylediğim "Elimination" nı birdaha unutamam.

tam girişteki bağırış sesleri beni hakkaten bitirdi.

Olsun bidahaki konsere...

Scott_Columbus demiş ki:
_mechanix_ demiş ki:
gercekten İzmir konseri mükemmeldi ama yolcu konseri bekledigim ölcüde diildi gerek sahnede calısımız gerek seyirci destegi alıstıgım Thrashfire konserleri gibi diildi ama olsun yine de eglendik gelen herkese tesekkürler
ben yoktum ondan eğlenememişsinizdir :D

Dogru diyosun aslında gözüm sürekli seni aradı yalan degil valla orda olsan iyi olurdu bizede moral olurdu o izmir yorgunlugunun üstüne

_mechanix_ demiş ki:
Scott_Columbus demiş ki:
_mechanix_ demiş ki:
ben yoktum ondan eğlenememişsinizdir :D

Dogru diyosun aslında gözüm sürekli seni aradı yalan degil valla orda olsan iyi olurdu bizede moral olurdu o izmir yorgunlugunun üstüne
işim olmasaydı zaten ben sizinle İzmire de gelecektim :D

kolunubenyaptimeh2.jpg

Arkadaşlar Tüm ekibinizi, 29 Nisan PAZAR günü saat 18.00 da Tunalı BİZİZ bara BLACK TOOTH konserine bekliyoruz....
Giriş Ücreti : 5 YTL
Yıkıma hazır olun..........
BLACK TOOTH
Teşekkür Ederiz

Geri