Parantez (Alternatif Rock) - Ankara

sevgili parantez ekibine iyi bayramlar,iyi yıllar.. patlatın 2007yi gençler :D

ayrıca dün gece bize katlandığınız için de teşekkür ederim walla :D keyifliydi beraber yeni yıla girmek..
cingıl beellss cingıl beeells

MoNsTeR_83 demiş ki:
sevgili parantez ekibine iyi bayramlar,iyi yıllar.. patlatın 2007yi gençler :D

ayrıca dün gece bize katlandığınız için de teşekkür ederim walla :D keyifliydi beraber yeni yıla girmek..
cingıl beellss cingıl beeells

ah nedemek efendm asıl biz teşekkür ederiz bize katlandınız, sahnenizde ağırladınız :D .. yeni yıla A.B.E.S.'le girdik çok mutlu olduk, umarım daha çok sahne paylaşırız - 2007'de de estirin gençler.. ;)

Parantez'den bir konser haberi daha :evil:

Parantez; 7 Ocak Pazar günü saat 18:30 civarında Gölge Tunalı Music Hall 'da sahne alacaktır.. :twisted:

hepinizi bekleriz arkadaşlar.. :beer :beer

Arkadaşlar konser mekanı, Tunalı Gölge'deki tadilat nedeniyle, değişmiştir. Konser Lone Star Cafe'de gerçekleşecektir.
Adres: Tunalı Hilmi Caddesi Buğday Sokak No: 5 Kavaklıdere / Ankara

if.jpg

merhaba parantez.ben şizofrengi basçısı Coskun. 3 Aralık gecesini hala unutamadım.hem coştuk,hem coşturduk.sizlerle yepyeni organizasyonlarda sahne almak istiyoruz.hacım konser falan olursa bize ulaşın seve seve çıkarız.müzik dolu günler..

kasatura demiş ki:
merhaba parantez.ben şizofrengi basçısı Coskun. 3 Aralık gecesini hala unutamadım.hem coştuk,hem coşturduk.sizlerle yepyeni organizasyonlarda sahne almak istiyoruz.hacım konser falan olursa bize ulaşın seve seve çıkarız.müzik dolu günler..

Aynen, biz de çok isteriz beraber sahne almayı, tekrardan... 7sindeki konsere bekliyoruz, ondan sonra bir konser daha ayarlar, beraber çıkarız umarım... ;) 7'sinde görüşmek üzere... :)

Arkadaşlar, yarın hepinizi IF'e bekliyoruz, çok güzel bir gece olacak. Konser bittikten sonra da sahneyi green devralacak. Bu güzel geceyi kaçırmayın... ;)
:metalhead :zipla

kutay gruptan bi seni taniyorum ama hepinizi ayri ayri kutlarim cok basarili bir performansti.

acaip eglendik super bir geceydi hatta gecenin en iyi performansiydi.tebrikler

Geri