Gece

nokia ya gönderdiğiniz şarkı iyi olmuş bence. beğendiğim birkaç gruptan birisiniz.zaten sizin bir roxy geçmişinizde vardı bilirsiniz yarışmalarda dönen olayları.umarım her şey iyi olur sizin için.vokalin sesi çok ilginç ya garip güzel yani ;)

Ankaranın en iyi gruplarından birinin elemanları olmanız dışında takip ettiğim kadarıyla çokta sevimli insanlarsınız.Sizi geçtiğimiz senelerde siz studyoda kayıt yaparken (ON AİR STÜDYODA ) duymuştuk sizinle tanışma fırsatımız olmadı (ama hep başarı haberlerinizi alıyoruz ve takip ediyoruz ) Ankaralı tek beğendiğimiz amatör grup GECE elamanlarıyla tanışmak dileğiyle .Bildiğim kadarıyla da (aslında gördüğüm kadarıyla ;) )şu sıralar FEEDBACK te yeni kayıtlar yapıyorsununuz istediğiniz gibi olmasını diliyoruz.Devam :arrow: sizi seviyoruz...

take me out ve stockholm syndrome yorumunuza hayran kaldim.. onumuzdeki sali sanirsam gelecegiz.. :roll:
ya sormayi unuttum, bir ara ifRock`taydiniz, ne oldu o is acaba? :?:

çok güzeldi saklıdaki konser tebrikler!!! :D
bişi sorucam; sözlerini tam olarak hatırlayamıyorum ama, düştüğün kadar varsın ve gece bize izin verde.. gibi sözleri olan bir parça vardı çok beendimiz.. adı nedir, kimindir sorsam???
teşekkürlerrr :)

eee yakışır size!!! :)
süper olmuş ellerinize sağlık ne diim!!! :D
umarım kaydıda vardırda en yakın zamanda demonuzu istemeye uğrarım??

teşekkürler yorumlarınız için. Gece adlı şarkımızın demosu var, am abiraz daha işlem yapılması gerekiyor.ondan sonra verebiliriz tabi ki de...

pika demiş ki:
teşekkürler yorumlarınız için. Gece adlı şarkımızın demosu var, am abiraz daha işlem yapılması gerekiyor.ondan sonra verebiliriz tabi ki de...

o zaman kaydı tamamlanınca gecenin burdan haber verirsin sanırım??
haberlerini göslemekteiz toplucaa!! :D

Geri