Dandadadan

program tekrarı yılbaşı nedeniyle bu pazar olmayacak... tekrar çarşamba günü... ekip olarak izninizle yokuz o gün (yani öyle bir içecez ki çarşamba gününe kadar ayılamayacağız:)

hakikikertenkele demiş ki:
program tekrarı yılbaşı nedeniyle bu pazar olmayacak... tekrar çarşamba günü... ekip olarak izninizle yokuz o gün (yani öyle bir içecez ki çarşamba gününe kadar ayılamayacağız:)
:) :)
Gelecek çarşamba da seve seve izleriz biz hiç izlememiş gibi :) Sanırsam hiç üzülmedim ben bu hafta yeni program olmamasına :D

yüxeses özelde harikaydılarr!!! jazz-rock çok yakışıyo müziklerine.. çok seviyorum bu grubu.. albümlerini alıcam inşallah.. şarkıları dinledim ama.. ;)

bu arada Dandadadan değil DANdadaDAN .... ;) :D :LOL:

Yüxexes yazarları 2006'nın en iyilerini seçti. 2006'nın en iyi albümü:

DANdadaDAN - "Sen Bana Birini Android"

Tebrik eder Grammy almalarını fln dileriz :D

_salmonella_ demiş ki:

Sen DandadaDan'ın avukatımısın kardeşim hayret delimidir nedir?Başka işin yokmu senin Dandandan ne oluyoruz :LOL:

juice demiş ki:
_salmonella_ demiş ki:

Sen DandadaDan'ın avukatımısın kardeşim hayret delimidir nedir?Başka işin yokmu senin Dandandan ne oluyoruz :LOL:

:D:D:D
Seviyoruz,destekliyoruz alternatif grupları kardeşim. Hem yok başka işim evet :cry:
:p

Kendilerine ait sevilesi tarzlarıyla beğenimi kazandılar. Şarkıların bir kısmı canlı kayıt ve tek kelimeyle leziz. Yeni dönem favorilerimden olan DANdadaDAN'ı daha iyi yerlerde görmek dileğiyle...

Geri