Züleyha (Alternatif) -Ankara

yusuf baba sizi izlemeye gelmedik kusura bakma bizimkilerden kimse yoktu tek başımada gelmek istemedim umarım güzel geçmiştir....yusuf seni seviyom laannn

Arkadaşlar bugünkü konserimizde gelip bizi destekleyen ve desteklemeyen herkese teşekkür ederiz. Ses sisteminin azizliğine uğradık ama çıkan o iğrenç sesler yüzünden özür dileriz.

25 Şubat İF PerformanceHall'De Konser.

KymBoo
Züleyha
Nokta
Kaygan Zemin
Tansiyon 12.8
Cemiyete Pişiyorum

Gruplar sahneye çıkış sırasına göre yazılmışdır.

Giriş ücereti : 10 YTL

Kapı Açılış : 14: 00

Yaş sınırı yok.

Deprem Konserinden önce izleme fırsatı buldum... Eleştirilerimi yazmak istedim.. Back vokal yapan arkadaş bence çok yetenekli vede davulcu çok temiz çalıyor.Basçı biraz showman sanırsam :) ama müzik adına çalışması gerektiğini düşünüyorum.Bir çok yerde hemen hemen 4te 3 ünde yanlış nota bastı..Tebrik ediyorum ve çalışmalarınızın devamını diliyorum...

Eleştirilerin için teşekkür ederim ama şovmenlikten değil orada amacımız başkaydı ama o amaca ulaşamadık eğer o konuyu konuşmak istersen özelden memnuniyetle konuşabiliriz. Tekrar teşekkürler.

yok abi nie öle dionki ?_? olm sen dikkatli çal ama şowunuda yap olm ozaman bişeye benzer.. şow yaparken kacarsa.. doru çalarken sow olmassa olmaz kardeş ikisi birlikte olecek ...

Radyo D yarışmasında bişey çıkmadı arkadaşlar.Anladığım kadarıyla POPSTAR tadında bir yarışma hayal etmişler çünkü finalistler içinde ben rock parça göremedim neyse...

1 Nisan Pazar günü bir kanser hastasına yardım amacıyla HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ ROCK TOPLULUGU konser düzenliyor; konser geliri hastaya tedavi amaçlı yardım olarak ulaştırılacaktır işte konser afişi :

[img=http://img150.imageshack.us/img150/8923/yard305mafi3511jv6.th.jpg]

Arkadaşlar grubumuzun bateristi Emre bizden kendi isteğiyle kişisel sebeplerinden dolayı ayrılmıştır kendisine yolunda başarılar diliyoruz çok yakında yeni bateristimizin adını duyurup birlikte resimlerimizi yayınlayacağız. Desteğinizi esirgemediğiniz için teşekkür ederiz...

Geri