Do Re Fiyatları Gerçek Mi?

'Elektro Gitarlar' forumunda gurkanisevic tarafından 5 Ocak 2016 tarihinde açılan konu

1. Schecter, Mesa ve PRS'lerde doları 2.1'de sabitledi Do-Re bir süredir. Bildiğim kadarıyla yılbaşında bitecekti kampanya ama devam ediyor anlaşılan.

gurkanisevic bunu beğendi.
  2. Teşekkürler bilgi için...umarım mayıs hazirana kadar devam eder bu kur politikası...belki de 2016 gitarları geleceği için eldekileri eritmeye çalışıyorlardır...

HmzGkgz ve Emre Güven bunu beğendi.
  3. Evet, Schecter'lar ABD'den daha ucuz şu anda. Ben de tele kasa bir Schecter alsam mı diye bakıyordum. İsmini bildiğim ama hiç deneyimim olmayan bir marka ve genellikle 2. el alıyorum ama epey uygun fiyatlar.

4. Doreye gittiğimde denemiştim bu gitarı. Çok ağır (kg) gelmişti . Manyetikler 81/85 e göre daha versatil hissettirmişti. Beyazı olsa tercih ederdim cilası ağaçtan çok plastikimsi gelmişti gözüme. Bir de bindingler gibsonlardaki gibi değil daha basit ve otomasyon bir işçilik var gibi. Fakat fiyatına göre çok güzel gitar , tarzınıza da uyum sağlıyorsa düşünmeyin alın.

5. O.2.

O.2.

487
    544
    4,656
    Böbreğini dalağını sat, kredi çek al :D

1200 tl'ye prs se245 aldığımdan beri yanlış hesap olmuş deyip para istemesinler diye uzak duruyorum :p

6. J-P

J-P

794
    416
    1,705
    1200 mü olmuş prs se şu an
    siteye baktım göremedim

7. kredi çektim kemper aldım pedal satıp taksitlerini ödüyorum bu gidişle hanım benim böbreği dalağı sökecek :)

8. beyazı bu galiba Schecter C 1 Platinum SSV Elektro Gitar Elektro Gitarlar,Schecter Schecter

9. patlakkulak ve gurkanisevic bunu beğendi.
  10. Bir gitar fetişisti olarak benim her gece yatağa yattığımda okuduğum dua:

''Allaaam bu zamana kadar kudret verdin direndim, 15 Ocak'a kadar daha sabırlar eyle bana yarabbilalemin. Şeytana uydurma beni, o dükkanı benden uzak eyle. Günah dolu sitelerini gözlerimden ırak tut yoksa evliliğim bitecek, yuvam yıkılacak.''

Ulan eskiden para yoktu alamıyorduk, şimdi para var yine alamıyoruz, offf!

11. O.2.

O.2.

487
    544
    4,656
    Yok, son uğradığımda öyleydi, yine indirim vardı, dolar daha düşüktü :)
    Şu anda eski modelleri sattıkları halde hala 2.150 civarı. 1200 olsa hisse alır gibi prs alırım :p

12. Grundar

Grundar Forum Yöneticisi

889
    1,292
    9,255
    :ROFLMAO:...Aynı durumdayım, artık almak yerine çalmaya uğraşıyorum ama :devil: şeytan bir türlü yakamı bırakmıyor...

tunckk ve justaperfectday bunu beğendi.
  13. gurkanisevic bunu beğendi.
  14. doğru ssv büyük ihtimal silver falandır bende şimdi fark ettim dikkatli bakınca...

15. Önceden alacak kadar param yoktu, sonra bir ara oldu annem izin vermedi, sonra tek başıma yaşamaya başladım param oldu tam alacakken evlilik çıktı, sonra param olmadı, sonra param oldu eşim izin vermedi sonra yine param olmadı, sonra param oldu eşim takı istedi, sonra param olmadı, sonra oldu çoluk çocuk derken.... (ÖLDÜ)

16. Bu gitardan @sixfeetunder 'da vardı solak olanı. Birgün görme fırsatım oldu, deneyemedim tabi solak olmasından dolayı ancak ben gitara tek kelimeyle bayılmıştım. 5-6 farklı schecter modeli ile mağaza dışında uzunca vakit geçirmişliğim var, kendim de bir schectere sahibim, ancak gördüğüm en iyi f/p Schecter gitar bu modeldi. Bayılmıştım valla. Bindingler falan @halilpazarlama 'nın dediği gibi biraz pastel boya gibi duruyordu ancak bana kalırsa kasaya ve mat boyaya çok yakışmış duruyordu :) Güzel gitardı valla aah ah.

tunckk, HmzGkgz ve gurkanisevic bunu beğendi.
  17. Do-Re fiyatlarını geçelim lütfen... :D

18. Kampanya bitti buarada ben 2100 tl ye almıştım .:(

Bu Sayfayı Paylaş