Hangi pedalı&prosesörü alsam? Yeni başlayanlar için tavsiye başlığı

Watt bakımından geniş bir yelpazede hem transistörlü hem lambalı amfilerle uyumu deneyimle sabitttir; rockfabrik mind abuse tavsiye ederim. Gerek gündelik kullanımda gerekse kayıtta sonuç mis. Duyum yelpazesi gayet geniş. Oldschool'dan modern metal'e kadar higain namına her arayışıma cevap veriyor.

Watt bakımından geniş bir yelpazede hem transistörlü hem lambalı amfilerle uyumu deneyimle sabitttir; rockfabrik mind abuse tavsiye ederim. Gerek gündelik kullanımda gerekse kayıtta sonuç mis. Duyum yelpazesi gayet geniş. Oldschool'dan modern metal'e kadar higain namına her arayışıma cevap veriyor.

rockfabrik mind abuse pedal bordda görünüş açısından uygun değil.

Aynen ... süper bir drive'ı var. Disto sıfıra yakın, boost 1 veya 2'de, eq keyfine göre. Acaip fat, sıcak, drive'lı tonlar alıyorsun. Marshall Shred Master'a yakın diyeyim.

EHX eq'su inanılmaz iyidir. Benim denediğim her pedalında başarı ile kullanıyor.

arkadaşa katılıyorum çok uzakta, çok pahalıya aramayın pedalınızı. Geniş bir eq yelpazesi için Metal Muff, bluesdan tutunda en sert metale kadar. Ben çok sağlam 80s hard rock takılıyorum, yanında birde reverb varsa... on nömero.

Onun yerine AMT'lere bakabilirsin. Sert karakterli pedalları var fakat her biri amfi modellemesi olduğu için cab.sim. de kullansan bir yerden sonra sıkar. Kendine has karakterle üretiliyor çünkü çok gezebileceğin ayarlar yok. Tabi bu AMT'nin kötü olduğunu göstermez sadece kişisel olarak ne aradığınızı bilmeniz gerek.

Mind Abuse'nin tanıtımını izlemiştim hatta yerli üretim diye hatırlıyorum. Alanında baya başarılı fakat kişisel olarak fiyatı yüksek buldum. Özellikle de yerli üretim olmasına rağmen.

Friedman BE OD, MXR EVH 5150 OD. Daha düşük bütçeyse EHX Metalmuff with Top Boost.

5150 inanılmaz derecede başarılı bir pedal. Resmen bağırıyor :D Euro uçmadan önce alma düşüncesindeydim ama vazgeçtim. Metalmuff ise tam bi f/p ürünü. Verilen parayı gani gani hak ediyor. Eq ayarları oldukça duyarlı. Uzun süre kullandım, yarı yolda bırakmadı hiç.

Friedman'i deneme şansım olmadı ama çok iyi duyuluyor tanıtımlarda. Evi arabayı satıp, gözümü karartıp alma niyetindeyim.

Kesinlikle önermediğim ise Mxr Fullbore Metal.

Mind Abuse'u da baya övüyorlar. İstanbul'da yaşıyorsanız, bi denemekte fayda var.

Geri