deli

Bursadan sahne perfermonası en ii olan gruplardan biri umarım onları 4 5 sene sonra cok daha ii yerlerde olarak gorucez nasıl olsa yavas bir sekilde toplu uyanus var.. :))))))))

her parçada "oyyy" lafı var
(çoookkta iyi ayrıca oyyy oyy ne güzel)

peki neden oy? kastenmi yoksa içtenmi bu laf biraz araba yıkama modunda oldu iç mi dış mı abi gibisinden neyse ..

neden oy? :twisted:

bunu sormana çok sevindim sad :) aslında kasten yaptığımız bir şey değildi ilk başlarda, senin de deyiminle tamamen "içten!" yani "lan bak şuraya oy!layalım, burda da hey!leriz..." söz konusu değil. üstelik, bana kalırsa sözlerle de bir yerde bütün oluşturuyor: bıkkınlık, "yeter!"lik ve canına tak etmişliğin ünlemi: OY!

cenk-iz demiş ki:
bunu sormana çok sevindim sad :) aslında kasten yaptığımız bir şey değildi ilk başlarda, senin de deyiminle tamamen "içten!" yani "lan bak şuraya oy!layalım, burda da hey!leriz..." söz konusu değil. üstelik, bana kalırsa sözlerle de bir yerde bütün oluşturuyor: bıkkınlık, "yeter!"lik ve canına tak etmişliğin ünlemi: OY!

harika demiştim daha öncede zaten çok başarılısınız ..

oyyyyyyyyyyyyyyyyy

duuuuuuuuuuuuyyyyyy (zalim dünya)

:twisted: :twisted:

istanbula gelinde bir oylayalım :twisted:

... unutmadan

25 Aralık 2004 - Cumartesi
----------------
- DELİ
- Down Dirty
- Hy - Man
----------------
Saat: 15:00
Giriş: 5 Milyon
Yer: ROI Bar (Alsancak)
İZMİR

... bi de böyle bişi var efenim ayrıntılı bilgiler her zaman olduğu gibi http://www.delirdik.com adresinden öğrenilebilir

İzmir konserinde bir takım değişiklikler olmuş! bize aktarıldığı kadarıyla şöyle:

25 Aralık 2004 - Cumartesi
----------------
- DELİ
- Down Dirty
- M.U.G
----------------
Saat: 15:00
Giriş: 5 Milyon
Yer: BIOS Bar (Alsancak)
İZMİR

mutlu günler

ehehey! yılbaşında gelme planlarım vardı, ocağın üçünde finallerin başlayacağını öğrendiğim güne kadar! gel gör ki finaller bitene kadar bi yere gidemiyorum... ama ondan sonrasında umulmadık yerlerden bile çıkacakmışım gibi bir his var içim de ya hadi hayırlısı! :D

Ahanda İstanbul' dayız...

11 Şubat Cuma

- Demirhan Baylan
- Deli

Yer : Alt Kemancı
Saat : Ben bilmiyorum henüz, bilen varsa yazsın artık
Giriş : 10 Minyon tl

ayrıntılı bilgiyi ilerleyen günlerde [url]www.delirdik.com [/url] adresinde bulabilirsiniz.

Evet bu kadar... Mutlu günler!

cengözzz naper?
olm bak 6 mart akşamı plan yapmayasın sakın
sakarya,yüksel,karanfil demeden gezicez alkolün dibini gördüümüz an doldurcaz bardakları:)
bu arada memet.olm işin yoksa sende gel ankaraya ijelim.
bir de antalya da konser planınız var mı?akdeniz şenlik falan belki çıkarsınız bende sevinirim:)
ya da gölge organizasyonu yaparsınız falan?

slm!

merhabalar,daha dinlemek nasip olmadı ama nurayın dediğine göre ii bi grupmuşsunuz,bi daha ki bursa seyahatimde dinlycğm mutlaka,ankaradan slmlar..

tekrar slm!

bi de ibo o gün niye gelmedin "ka" bara,
nurayla gelirsin diye düşündük ama neyse..
artık çaçaronda dinlemeye gelirim :)
ii bakın kendinize,
bye..

VOCAL by redhanded

konser!

27 Nisan Çarşamba;
Yer: JazzStop (Beyoğlu / İstanbul)
Saat: 22.30
www.jazzstop.com

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

29 Nisan Cuma;
U.Ü. Sinema Topluluğu
4. Kısa Film Şenliği Açılış Partisi

-Deli
-Lego
-Rookies

Yer: Çaçaron Rock Bar
Saat: 21.00
Giriş: 7,5 ytl (ilk bira beleş!)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

ayrıca bir aksilik çıkmaz ise;

12 Mayıs'ta U.Ü Bahar Şenlikleri'nde
13 Mayıs'ta 18 Mart Üniversitesi'ndeyiz...

şimdilik bu kadar, "ben daha ayrıntılı bilgi istiyorum bu bana yetmez!" diyorsanız
www.delirdik.com adresine bekleriz.

mutlu günler...

Geri