Panzer (Türkçe Metal)

vokalin sesi hoş beaa:) ama davulcuyu ya çalışmaya teşvik edin yada yolunuzdan çekilsin haha (şaka) metal grubunu sınırlayan yegane faktördür davulcu kanımca :) grup hakkında bilgi de versenize! Jag Panzer seviyo musunuz mesela :)
başarılarss...

walla jag panzer iyidir :) ama ben pek dinlemiyorum bizimkileri bilemem :) dream teather , iron maiden, deep purple, metallica bunları severim walla kardeşim :):)

bu arada Yolumdan Çekil grubumuzun ilk kaydıydı ve hücum almıştık. o yüzden kayıt kalitesi düşüktü .
ama yolumdan çekili tekrar düzenleyip baştan kaydettik bi ara koyucam bura yeni halini :)

süper parça

arkadaşlar muhakkak dinleyin ve de dinletin
Özellikle elektroya dikkatinizi çekerim..ben bölee bi solocu daha duymadım görmedim..Günümüzün mozart'ı OZAN GÜLLÜPUNAR

indirin hadi daha çok indirin :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
yolumdan çekilin yeni halini de koycam yakında :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Şu anda müziğimizi daha da geliştirebilmek için bazı kararlar almış bulunmaktayız. Kısa zamanda grubumuzda yapılan değişikliği bildiriceğiz. (hepimizi gerçekten üzse de dostluklarımızın devam etmesi dileğiyle) :(

BU ŞARKILAR YENİ ŞARKILAR YAPILAN YORUMLAR ESKİ KAYITLAR HAKKINDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

artık davulda ahmet duman ile yolumuza devam ediyoruz ilgilenenlere duyurulur.

ahmeti izmirdeki bir çok bar projelerinden ve dawnfall grubundan hatırlayabilirsiniz. hayırlısı olsun bakalım...

Geri