Transpoze (Alternative) -Ankara

biliyorum bu grubu cok saglamdır albüm yada demo yaparlarsa(ki demo asamasındalar) gayet iyi yerlere gelecegine eminim basarılarınızn devamını diliyorum görkem ve gruptaki diyer elemanlara :)

biliyorum bu grubu cok saglamdır albüm yada demo yaparlarsa(ki demo asamasındalar) gayet iyi yerlere gelecegine eminim basarılarınızn devamını diliyorum görkem ve gruptaki diyer elemanlara :)

REFRESHMENT tan size selam getirdim babakolar...Öncelikle başarılar diliyorum...İnşallah herşey dilediğiniz gbi olur...Görkem kardeşim sesin çok ii gerçekten...Kolay gelsin hepinize...

ARKADAŞLAR ÖNEMLİ BİR DUYURU YAPMAK İSTİYORUM..TRANSPOZE BUNDAN SONRA HER SALI NEDJİMA'DA 20.00-23.00 ARASI SİZLERLE OLACAKTIR..YARIN YANİ 20 MART SALI SAAT 20.00 DA TRANSPOZE NEDJİMADA SİZLERLE...22 MART PERŞEMBE GÜNÜ İNSULA ROCK BARDA YAPACAÐIMIZ PROGRAMI DA 21 MART ÇARŞAMBA GÜNÜNE ALDIK..BUNDAN SONRA HER SALI NEDJİMADA,21 MART ÇARŞAMBA GÜNÜ DE İNSULADAYIZ..HERKESLERİ BEKLİYORUZ...İKİ PROGRAM DA 20.00-23.00 ARASIDIR...

arkadaşlar bundan sonra salı günleri nedjimadayız saatler yine aynı 20.00-23.00 arası bu arada 21 mart ta İNSULA bardayız 20.00-24.00 arası hepinizi bekliyorus girişler ücretsizdir...saygılar

dün gece nedjima güzeldi dinleyen herkese çok teşekkürler arkadaşlar...

bu akşam 20.00 da insula bardayız...girişler ücretsiz hepinizi bekleriz

Geri