Transpoze (Alternative) -Ankara

burakla msn de tanıştık muhabbet ettik kaydınızı dinledim gayet hoş bi sound yakalamışsınız tebrikler :D umarım canlı izlerim bi gün sizi..

başarılar arkadaşlar..

haplo_trm demiş ki:
burakla msn de tanıştık muhabbet ettik kaydınızı dinledim gayet hoş bi sound yakalamışsınız tebrikler :D umarım canlı izlerim bi gün sizi..

başarılar arkadaşlar..

yorumun için çok teşekkürler haplo_trm..her salı nedjima'dayız,canlı izleyebilirsin.her zaman bekleriz ;)

arkadaşlar bu hafta salı olmak üzere bi dahaki haftalar her çarşamba nedjimadayız hepinizi bekleriz

dün çok neşeli bi program izledik her zamanki gibi iyidiniz icee alıştınız görfüğüm kafarıyla hatrı sayılır bi seyirci kitleside oluştu allah bozmasın....eee yüre be transpoze kim tutar seni...

studio_adan_zye demiş ki:
dün çok neşeli bi program izledik her zamanki gibi iyidiniz icee alıştınız görfüğüm kafarıyla hatrı sayılır bi seyirci kitleside oluştu allah bozmasın....eee yüre be transpoze kim tutar seni...
yorumun için teşekürler apo abi dün gerçekten güzeldi her yönden özellikle 2. aradan sonra :D artık çarşambaları nedjimadayız herkesi bekleriz

teşekkürler arkadaşlar yorumlarınız için bundan sonra her çarşamba nedjimadayız bekleriz herkesi

henüz hiç dinleyemedim ama grup üyelerini yakından tanırım eminim çok başarılı olmuşlardır ilk fırsatta dinlemek için can atıyorum kayıtlarını dinledim tahmin ettiğim gibi çok başarılı.

Geri