Transpoze (Alternative) -Ankara

Dinleme fırsatım henüz olmadı sizi ama bir gün mutlaka gelip dinleyeceğim.. Repertuarınız hoşuma gitti, sanırım hoşuma gitmesinin sebebi de Altısekiz'in repertuarına benzemesi 8) ;)
Başarılar ;)

qataloq demiş ki:
Dinleme fırsatım henüz olmadı sizi ama bir gün mutlaka gelip dinleyeceğim.. Repertuarınız hoşuma gitti, sanırım hoşuma gitmesinin sebebi de Altısekiz'in repertuarına benzemesi 8) ;)
Başarılar ;)
altısekizi hiç dinleme şansım olmadı ama iyi olduklarını okudum duydum vs. umarım bigün dinlersin aynı şeyleride bizim için söylersin saygılar sevgiler

bir türlü belirlenemeyen program saatleriden sonra sizin için hayatımda 2 kere biri çar$amba diğeri salı olmak üzere nedjima'ya gittim :). "salı" gittiğimde ak$am sordum "çar$amba oldu" demi$tiniz, ondan yakla$ık 2 hafta sonra falan çar$amba gittim sahne de tanımadığım bir grup. Ak$am yine sordum yine aynı cevap neymi$ : " bu haftalık salı çıktık abi haftaya çar$amba"... :)

Eh artık ben diyim kapımın önüne araba getirirseniz bir ihtimal gelirim :)

Arabanın markası isteklerimi belirler. :)

dip not, hatırlatmanın dibi : bu mesaj geyiktir.

bir şarkılarını dinledim ama hoşuma gitti.ztn parçada gayet hoştu.özellikle gitarist olan arkadaşımız burak'ın performansı gayet güzel:)burdan 10'luk puanımı verip başarılarının devamını bekliorum...

musiciangtr demiş ki:
bir şarkılarını dinledim ama hoşuma gitti.ztn parçada gayet hoştu.özellikle gitarist olan arkadaşımız burak'ın performansı gayet güzel:)burdan 10'luk puanımı verip başarılarının devamını bekliorum...
teşekürler beğendiğin için umarım bigün canlı izlemek kısmet olur saygılar sevgiler

Repertuara çiLekeş atmışsınız duydum direk. :LOL: Kürar istiyoruz. Kürar istiyoruz. Kürar istiyoruz. Kürar istiyoruz. Kürar istiyoruz. Kürar istiyoruz. Kürar istiyoruz. Kürar istiyoruz. Kürar istiyoruz. Kürar istiyoruz. Kürar istiyoruz. Kürar istiyoruz. Kürar istiyoruz. Kürar istiyoruz. Kürar istiyoruz. Kürar istiyoruz. Kürar istiyoruz. Kürar istiyoruz. Kürar istiyoruz. Kürar istiyoruz. Yeterlimiydi :LOL:

Perşembe sınavım var ama umarım gelicem. Programınızı kaçırmak hiç hoşuma gitmiyo :roll:

ben hepinizi kutluyorum.. Bi Özgürle tanışmadım ama görkemin yorumları benim için yeter. bu kadar çok amatör grup içinde sivrilebilmeniz, kendinizi piyasada kabulettirmeniz büyük başarı.. ben ne olursa olsun keyifle müzik yapın derim. başarılar..

Geri