Transpoze (Alternative) -Ankara

Tam Cem Adrian'lık mekan zaten loş ışık karamsar ortam kızgın çıkışının sebebi bu olsa gerek :LOL:

Artık takipte edicem sizi bunu siz istediniz Cem Adrian göstermezmisiniz!! Böyle olur :LOL: Bela takipçi :twisted: :p

Ayrıca Klasik İngiliz Edebiyatı vizesi kasması nedeniyle 04.04.2007 çarşamba gecesi sizinle olamayacağımı belirterek çemkirişlerinizin içim yakmaması amacıyla sizi msn'de engelliyorum 8O :LOL: :p Haftaya programın sonuna kadar kalıcam hatta 20 kişi toplayıp gelicem söz veriyorum. 8O :metalhead :taptim :metal :dans :ask :elsalla

Şimdi ben gelmiyorum diye kimse gelmiycek ama.. :p
Süper salladım. Geliyoruz ayakta kalıyoruz zaten yahu.. 8O
Gidin gidin gidin bu gece Nedjima yerinden oynıycak yine!! :roll:

Arkadaşlar! Özellikle de grubun gitaristine sesleniyorum. Şu gitar tonlarına biraz daha dikkat etseniz, biraz daha üstüne düşseniz ne güzel olacak. Dışarda "tiz"den oturulmuyor.

Saygılar...

silent_guitar demiş ki:
Arkadaşlar! Özellikle de grubun gitaristine sesleniyorum. Şu gitar tonlarına biraz daha dikkat etseniz, biraz daha üstüne düşseniz ne güzel olacak. Dışarda "tiz"den oturulmuyor.

Saygılar...
:D abi sorma ya amfiden çıkan ton tok ama mikrofon gelince tiz oluyor tonmaster ayarlıyamıyor ben amfiden bütün tizleri kıstım halde hala tiz geliyor ses birasda amfinin küçüklüğünden kaynaklanıyor en kısa zamanda sorunu gidermeye çalışcam saygılar

coooooooooq gsl bi performansınız war
bn cok beyendm gerci bisey eksikti ama sizde diil
bnm dinnediqim en iyi amatör alternatif grubusunuz bnce tabiki alkışlar <3

Geri