Transpoze (Alternative) -Ankara

grupla ilgili nacizane bir eleştiri..öncelikle davulcunuz 5 saniyede bir atak yapmaktan vazgeçmeli..aynı zamanda davula dayak atar gibi çatır çatır abanırsa ankaradaki mekanların davullarına yazık olur...bir de sahne duruşuna biraz dikkat etmelisiniz..(özellikle bassçı içindir bu lafım)..gitaristinize gelince;çalarken parça aralarında aletin akordunu kesinlikle kontrol etsin...geçenlerde izledim..en azından 10 parça üst üste gitar akortsuzdu!!!proccesor ayarlarına da dikkat etmeli derim;)bi de olumlu eleştiri yapıyım..besteniz kulağa hoş geliyor...:))kolay gelsin...

zorba demiş ki:
grupla ilgili nacizane bir eleştiri..öncelikle davulcunuz 5 saniyede bir atak yapmaktan vazgeçmeli..aynı zamanda davula dayak atar gibi çatır çatır abanırsa ankaradaki mekanların davullarına yazık olur...bir de sahne duruşuna biraz dikkat etmelisiniz..(özellikle bassçı içindir bu lafım)..gitaristinize gelince;çalarken parça aralarında aletin akordunu kesinlikle kontrol etsin...geçenlerde izledim..en azından 10 parça üst üste gitar akortsuzdu!!!proccesor ayarlarına da dikkat etmeli derim;)bi de olumlu eleştiri yapıyım..besteniz kulağa hoş geliyor...:))kolay gelsin...
öncelikle eleştirin için saol en kısa zamanda toparlamaya çalışırız gitar olayını hiç sorma sap ayarı bozulduğu için akor tutmadı bir türlü oyüsden bozulup durdu davul içinki yorumun içinde davul abanıo biras fazla olmuş tuşe biraz yüksek olabilir buda en kısa zamanda düzeltilcektir sahne duruşu içinde herkesin kendine özel bi duruşu vardır saygılar sevgiler

zorba demiş ki:

arkadaşım eleştiri için teşekkürler.ben davul adına konuşayım bugün özellikle tuşemi düşük tuttum ve hastaydım zaten abanma denen olayı anlayamadım.bir de atak demişsin hasta olduğum için atak yapılması gereken yerde bile atak yapmadım düz çaldım.6 yıldır davul çalıorum bugüne kadar ne davula bir hasar vermişliğim vardır nede bir zile.lüften abartıya kaçmadan yapalım yorumlarımızı.sonuçta bugüne kadar davulu parçalayan bir baterist duymadım..

arkadaşım teşekkürler eleştiri için en kısa sürede düzeltilecektir...aslında_o sanada çok teşekkürler bekliyorus koç üniversitesine çok eğlenicez

Bende "gruba nacizane bir eleştiri" diye başlayıp 7394729 eleştiriyi arka arkaya sıralarmışım şimdi :LOL: Allah için bir taneymiş haa sanki "Transpoze Hata Paratoneri" adam :LOL:

Neyse şu Duman&Kurban Night çok ilgimi çekti benim detaylı bilgi çabuk ulaşmazsa size nacizane eleştiri yaparım haa! :twisted: :LOL:

Ohh tempo başlıyo yahu iyice yorulun artık siz bi :D Kolay gelsin içinde bulunduğunuz organizasyonların başarısının sayenizde 2e katlanıcağından eminim :roll:

süper olcak oda ya keşke kaçabilsem bi yol bulun banaa :p eve tel açsın biri üni.gezisi var die anca öle kaçar gelirim :D canlarım&siz&dem aynı sahne süper yhaa :S

seLLisonfire demiş ki:
Bende "gruba nacizane bir eleştiri" diye başlayıp 7394729 eleştiriyi arka arkaya sıralarmışım şimdi :LOL: Allah için bir taneymiş haa sanki "Transpoze Hata Paratoneri" adam :LOL:
Grup vereceği cevabı vermiş. Şimdi sevgili zorba gelse, "Sana ne! Ben gruba yönelttim eşeltirilerimi, cevabımı da aldım." dese, n'olur? Grup fanları forumlarda her zaman tehlikelidirler. :D

Sevgiler...

silent_guitar demiş ki:
seLLisonfire demiş ki:
Grup vereceği cevabı vermiş. Şimdi sevgili zorba gelse, "Sana ne! Ben gruba yönelttim eşeltirilerimi, cevabımı da aldım." dese, n'olur? Grup fanları forumlarda her zaman tehlikelidirler. :D

Sevgiler...

Aynı insan gelip sana "Sanane ben kendi savunmamı yaparım sana ne oluyor!" da diyebilir farkında mısın :LOL: Ama demez niye sen onun avukatısın bense yeren kişiyim ;)

Dediğin gibi ben bu grubun takipçisiysem grup hakkında yoruma da yorum yapabilirim :) Ve korkarım bu sen dahil kimseyi ilgilendirmez..

silent_guitar demiş ki:
seLLisonfire demiş ki:

Sevgiler...
Selcan da bizi o yorumu yapan arkadaş kadar hatta daha fazla takip ediyor böyle bir yorum yapmaya hakkı var sanırım :) saygılar sevgiler

seLLisonfire demiş ki:
silent_guitar demiş ki:
seLLisonfire demiş ki:

Sevgiler...

Aynı insan gelip sana "Sanane ben kendi savunmamı yaparım sana ne oluyor!" da diyebilir farkında mısın :LOL: Ama demez niye sen onun avukatısın bense yeren kişiyim ;)

Dediğin gibi ben bu grubun takipçisiysem grup hakkında yoruma da yorum yapabilirim :) Ve korkarım bu sen dahil kimseyi ilgilendirmez..
Yok, benim lafım beni birilerinin avukatlığını yapıp onu savunmamla eleştiren kişinin de aynı anda grubun savunmasını yapması düşündürüyor. Açıkçası çok da ilgilenmiyorum kimin ne dediği ile, grup fanları bunu hep yapıyor zaten. Ama ben sazanlayanlar da açıkçası komik oluyor. Ayrıca dikkat etmelisin ki, ben sevgili zorba'yı savunmuyorum, seni eleştiriyorum! (Ah şu emolar, ah!)

Sevgili solocu666, bence bir dinleyicinizin eleştirisini başka bir dinleyicinizin eleştirmeye hakkı yok. Ne olmuş "Bir eleştirim var" diyip 7394729 eleştiriyi ardı ardına sıralasa? Cevabını vermişsiniz, olmuş ve bitmiş... Neyse, sizin grupça yaklaşımınızı iyi biliyorum zaten ben. :D Neredeyse "Alla sizi eleştirenin günahlarını affetsin, gazabınızdan korusun." diyeceğim, neredeyse...

Sevgiler...

Neredeyse "Alla sizi eleştirenin günahlarını affetsin, gazabınızdan korusun." diyeceğim, neredeyse...

Sevgiler...[/quote]
de ozaman :D bide bu tartışmalar eksikti zati :D

Ben de ne bu çocukların günahı yahu kollarını kaldırsa devlet meselesi haline geliyor diyeceğim neredeyse de.. Sana saygı duyuyorum susuyorum haklısındır çok biliyorsundur eyvallah böyle durumlar Transpoze ailesini bozmaz ;)

Sanada sevgiler arkadaşım :)

Edit: "Ah şu emolar ah" kısmını gözden kaçırmışım :) Devam edin.. Devam edin de bu başlığı kullanmayın mümkünse.. Teşekkürler ;)

Geri