Transpoze (Alternative) -Ankara

kim olduğunu biliorm :) özenti kelimesi yanlış bi kelime bunu da bil...ayrıca bi vokal sahnede mikrofonu eline alıp başka napabilir ben içimden geldii gibi yapıyorum...ki bir çok vokal aynısını yapıo...ha sen düğünlerde fln izlediysen orda farklı tabi ;) limon düğün salonu :D ehehe... neyse arkadaşım eğlendiysen lütfen başka bi başlığı kirlet ;) hadi cnm

arkadaşım ben limonu biliyorum da sen bilmezsin diye hatırlattım sana...bir çok grup limondan çıkma...bak şöyle yapalım sen bundan sonra lütfen ve lütfen bizi dinleme hem biz müziğimizi kaliteli insanlara dinletelim hemde sen o övüp övüp bitiremediğin gruplarını dinle...bu arada manga(linkin park özentisi) çilekeş'in bir çok bestesi deftones ve bi çok gruptan çalıntıdır...ha onlar sağlam müzik yapıo bana karışmak düşmez ama lütfen sende bize karışma tamam mı ben özentiysem bana göre ve bizi dinleyenlere göre değil ama bizi çekemyenlere göre özentiyimdir...sonuçta insanlar bizi dinlerken eğlenio başka da bişey önemli deil...hadi yeter artık...

brandonrocker valla bravo sırf bu başlıkta bişiler yazabilmek için üye oldun sanırım ama eglendirdin iyi oldu :LOL: mikrofon tutmak özentilik, sacma lafları alttan almak ya da önemsememek havalı olmak. bişiler içinde kalmıs anladık ama bence abartma daha fazla....
neese bu gereksiz muhabbetten sonra yarın olsada insulaya gelsek dinlesek izlesek oynasak zıplasak hoplasak eglencenin tadına varsak diimi ya
;)

Geri