Transpoze (Alternative) -Ankara

nolmuşşş yahu burdaa iki gün girmedik foruma..
abi burak bu karisma herif tabi havalı oljak..hava adamın dogasinda var..ne alaka müzigiyle..
ayrıca görkem de normal bişi yapıyo,ben de elime sarıyom mikrofonu..ahandaaa ben de özentiyimmm...aman yareeeebbbbiiimmmm..
saol arkadaşımmm sen bizi kendimize getirdin..sayende hayatta ne kadar özenti oldugumuzu anladıkk..
komiikkk:)))

eee yılbaşında ordayımmm..yalnıs ben hedayeee isterim bananeee bananeee..
hımmm..yılbaşı çekilişi yapsak bardaki herkesleee???

aaaaaa ipek...nie zıplıosun yaaa özenti misin sen :D:D ehuehueh çok ayıp yaaaaaaa :D biz özentiyiz bari sen özenti olma lütfin amaaa :D hehe yılbaşında bende hediye isterim o zman .huh

hayatım biz zaten yıllardır özentiyis, havalıyıs :kaydim bizim noolduumus belli dıslarmıyıs hiç seni :kustum hadi yılbası olsun artıkta eglenelim senlede doyasıya :dans

ohh ohh şenlik var burda yavvv..:D ee tanışmalısınız bencede:D
Bu arada yılbaşı gecesi 11 de kadar eskiz barda olucaz sonra son sürat 11 30 nedjima bekleriz efenmm...

ya hani eşlik ediolarya kalkıp dans fln çok özentice yaaa...o grupların seyircileri de yapıo bunları nie yapıosa bizimkiler özenti gibi :D:D:D ehehehe...nese arkadaşlar bugün 7-11 arası eskiz bar,,11.30-2.30 nedjima bar (girişler 5 ytl) ki az parayla çok eğlenin die ;) herkesi bekliyoruz mükemmel bi repartuar hazırladık dans etmeyene parası geri iade :D bekliyoruz....

beyler yılbaşında süperdiniz!!!!gerçi çalışıodum fazla izleyemedim:D arada kaçtım sizi izlemek için:D milleti koparmıştınız.yolunuz açık olsun.başarılar.sewgiler saygılar...........................

Kesinlikle caldığımız çokk çok keyif aldığımız gecelerden biriydi ben gecenin yıldızıydım zati benden sonrada erman:D herşey bence süper ve ötesiydi 2008 bitermiki:D umarım seneyede yılbaşında görüşürüz iyi yıllar herkese...

Geri