Üçnoktabir

turkrock.com'da amatör gruplar forumundan turkrock forumuna, turkrock forumundan amatör gruplar forumuna taşınacak (hatta bu forumda bile yeralamayacak) çok grup var bence. üç nokta bir sounduyla, şarkılarıyla gayet başarılı gördüğüm ve bu forumdan acilen taşınması gereken bir grup (yine bence!). gerçi bir laf vardır "nerede olduğun değil ne yaptığın önemlidir" derler (zülfü livaneli'ye sormuşlardı "neden sabah gibi bir gazetede yazıyorsunuz?" diye, o da "ne yazdığıma bakın nerede yazdığıma değil!" demişti). neyse, klip parçalarını sıkça izliyorum (barda ost), vokalin sesini çok sevdim (bağırmadan şarkı söyleyen güzel bir bayan vokal, birde bağırmadan bağırabilen ;) şebnem ferah vardır mesela). düzenleme ve beste çok şık, canlı performans o kadar başarılı değildi ama sebepleri açık. bence daha iyi performansları olacaktır. şahsi fikrim konserlerinde tek gitar değil iki gitar çıkmaları olur sadece. tek gitar rifleri kulağıma battı ve boş kaldı makine'de.

başarıları devam edecektir eminim. selamlar...

çok güzel, pek güzel diyip tarif etmeye kalksak sanırsam tarif edemeyeceğiz:) Çok iyi bir sound, çok iyi müzikler. Çok açık olsun yolları demek en kolayı, kolaya kaçayım:) başarılar arkadaşlar...

dediler ki hayat güzel
eğriyi doğruyu bilenler
dediler ki umut sürer
insanları seversen eğer

dediler ki hayat kısa
eğer mutluluk olmasa
dediler ki kalmaz yanına
yaptıkların bu dünyada

iyiler kazanır
kötülükler kazınır dediler
mutlu olmak için
mutlu etmek yeter dediler

tekrar gözden geçirdim
YALAN SÖYLEMEMİŞLER
tekrar gözden geçirdim
YALAN!

yorum yapmaya gerek var mı?

Bazen çocuk gibi olmak iyidir, The Beatles'in I Wanna Hold Your Hand şarkısı da çocuksu, hatta olabildiğince basit sözlere ve aynı şekilde çocuksu bi coşkuya sahip ama tüm zamanların en iyileri arasında.

Ben şarkıyı beğendim, daha iyisi de olur zamanla kesin, ama bu da güzel. :)

haKKetmıoLar bence cunku vokalın sesi cok tekduze tekduzelıkden kastım polemık yaratmak edıL eLbette ama cok tekduzee yanı yukardakı mesajlarda bagırmadan sarkı soleyebılen bır ses yazısını okudum sarkıda her turlu tonlama yapılır konusur gıbı solemek anlamsızdır ılk dınledıgımde acaıp amator gelmısdıler ama her halde saf olmasından dolayı olcakkı sarkının sozu dılıme dolandı o yuzden bu yorumumu esırgemıorum :D:D:D

"Belki hiç durmadan uyusam iki gün,çözülür bu zor düğüm...Dünün benden aldıklarını belki geri verir öbür gün."

ÜÇ NOKTA BİR (öbür gün) ;)

ben şahsen çok beğendim böyle farklı bi havası var özellikle filmi seğrttikten sonra şarkı dahda bi anlamlı geliyo filmde çok güzeldi bence tüm olarak başarılı bi çalışma

ya ben gerçekten çok merak ediyorum eski şarkı sözlerinizi okudum ve açıkçası bir senedir filan demonuzu filan arıyorum ama yok yok nerden bulabılırım hele bir tane vardı sizi kendi nefretinizle boğarım gibi birşeyler albüm çıkçaksa kısa zamanda bekleyelimde çıkmıcaksada bulayım su sarkıları be abi

birmanya demiş ki:
ya ben gerçekten çok merak ediyorum eski şarkı sözlerinizi okudum ve açıkçası bir senedir filan demonuzu filan arıyorum ama yok yok nerden bulabılırım hele bir tane vardı sizi kendi nefretinizle boğarım gibi birşeyler albüm çıkçaksa kısa zamanda bekleyelimde çıkmıcaksada bulayım su sarkıları be abi
mart ayında albüm çıkacak.. zaten haberler sitemizde mevcut... ;)

İlk mesajımı attığımda parçayı dinleme şansım olmamıştı az önce dream tvde rastladım paylaşmak istediğim şeyler var. Parça güzel olmuş vokalin sesi hakkında pek bi yorum yapmicam çünkü zevk meselesi ben beğendim.. düzenleme olarak biraz daha renklendirilebilirmiş gibi geldi belkide zaman problemi gibi bi durum oluşmuş olabilir bunu bilemeyiz.. tek beğenmediğim nokta parçanın sonu oldu. Sanki barda çalınan bi parçayı bitirmişsiniz gibi bi hava vermiş daha net ve keskin bi son verseydiniz çok daha yakışırdı bence.. Başarılar...

Dream Tv De Yayınlanan bir klipte Tanıdım Kendilerini.. Gayet sağlamdı

Albümmü yapmış ne zaman çıkmışlar hangi şehirden derken amatör grup olduğunu ve albümü olmadığı bilgisini aldım ve Taktir ettim,, etmemek elde değil
makinadaki performansı izleyemedim ,, Malum askerlik o saate uyuyo oluyoz :D

Başarılar

Geri