Crossfire

-rock- demiş ki:
Diyarbakır dan herkese selamlar, Yunanistan çok güzel bir konser olacak eminim. Bende sizleri özledim görüşmek üzere.

kaya tekrar hayırlı teskerelerdiyarbakır topraklarından geçen sene ben geldim askerden darısı başına biran önce kurtulda gel...

crossfire a yunanistanda başarılar...

bildiğim kadarıyla crossfire metal healing fest. de çalmadı..organizasyonla ilgili sorunlar sanırım...detayları grup elemanları yazar sanırım...

Arkadaşlar uzun zamandan beri Türkiyedeki rock piyasasını rock dünyasında olup bitenleri takip edemiyordum,sadece zeytinli rock fest. de katılma şansım oluyordu oda yaşadıgım yere yakınığından dolayı.Günümüzde pop rockcıların ilah olarak yüceltildigi dönemde crossfire'ın önemle topiğinin takip edilmesi hoşuma gitti..15-16 yaşımda (abartmıyorum) ilk metallica black albümle başladım daha sonra kramp,objeiktif,pilli bebek albümleri ile devam ettim ama inanın şimdiki sayko (başına H getirenler anlar kimi demek istedigimi)gibi piyasa kaygısı olan popçu nitelikte olan kişilerle başlamadım rock müzigine..en azından şimdilerde icim rahat rock adı altnda bu müzige merak sardım dinledim ve hala öyleyim..ieçerisine pop karışmış müzikle başlamadım sapkinlara merak sarmadım..umarım bu mesaj ulaşması gereken yere ulaşır diyecegm ama bu mesajın icerigini anlayabileyen,anlayabilme kapasitesine sahip olan gencler zaten bizim yolda ilerlemekte olan genclerdir onun icin mesajım yine bizim genclere gitmiş olacak..

dont fool me ve gelibolu en iyi parçaları,olduğu yeri fazlasıyla haketti bence crossfire..cihaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnn,sana selam olsun:D

karakiz demiş ki:
dont fool me ve gelibolu en iyi parçaları,olduğu yeri fazlasıyla haketti bence crossfire

bence oldukları yer olmaları gerekn yer değil daha da iyilerini hak ediyor kesinlikle. türkiye'den böyle gruplar 3-5 tane çıkar bir an önce kıymeti bilinmeli bence crossfire'ın. yoksa (umarım hiçbir zaman öyle bir şey olmaz)dağıldıktan sonra başka gruplarda olduğu gibi arkalarından ağlamak zorunda kalırız.(bkz: cidesphere)

remorsless demiş ki:
karakiz demiş ki:
dont fool me ve gelibolu en iyi parçaları,olduğu yeri fazlasıyla haketti bence crossfire

bence oldukları yer olmaları gerekn yer değil daha da iyilerini hak ediyor kesinlikle. türkiye'den böyle gruplar 3-5 tane çıkar bir an önce kıymeti bilinmeli bence crossfire'ın. yoksa (umarım hiçbir zaman öyle bir şey olmaz)dağıldıktan sonra başka gruplarda olduğu gibi arkalarından ağlamak zorunda kalırız.(bkz: cidesphere)
haklısın ama türkiye de bu tarz müzik zaten hiçbir zaman olması gereken yere gelemedi,içlerinden sıyrılabilen bitek pentagram var..umarım crossfire,arcane gibi gruplarda bi gün bizim layık gördüğümüz yere gelirler...

Crossfire'nin bi fan sitesi yokmu. bir fansıtesi artık lazım sanırım.
dinleyenleri baya bi çoğaldı . veya onlara özel forum sayfası açılsa fena olmaz.
gördüğüm kadarıylada bu sitedede Crossfire topicki altında 90 sayfaya kadar gelinmiş.

Geri