Details (İzmir)

Cumartesi gecesi bizi yanliz birakmayan ve de bizimle beraber eglenen tüm dostlara Details grubu olarak tesekkür ederiz :)

uzak diyarlardan sirf bizi dinlemeye gelen arkadaslara da özellikle tesekkürler

müzikle kalın

mükemmel olmuş details.oya'nın vokalinden şüphe bile edilmez,volkan ve enisin de performansları ve çalarken o kendilerini kaybedişleri,asil için birşey diyemiyorum henüz göremedim ama süper olmuşsunuz.
çok daha iyi yerlere geleceğini umduğum ve bunu sonuna kadar hakeden müziğe aşık bu adamlara sevgiler izmirde görüşmek üzere.özledim ha dinlemeyi :D ne bağımlılık yaratan adammışsınız be

zoOT demiş ki:
mükemmel olmuş details.oya'nın vokalinden şüphe bile edilmez,volkan ve enisin de performansları ve çalarken o kendilerini kaybedişleri,asil için birşey diyemiyorum henüz göremedim ama süper olmuşsunuz.
çok daha iyi yerlere geleceğini umduğum ve bunu sonuna kadar hakeden müziğe aşık bu adamlara sevgiler izmirde görüşmek üzere.özledim ha dinlemeyi :D ne bağımlılık yaratan adammışsınız be
Eyvallah "Zoot" bizde seni özledik yav yoksun piyasada çık gel en yakın zamanda...

Arkadaşlar 02.05.2007 Çarşamba Gecesi Beri Bar'da düzenlenen Küçükpark.com'un partisinde yer alıyoruz herkesi eğlenmeye davet ediyoruz...

Sahne alan gruplar: Details & Detone
Giriş: 10 ytl ve iki bira
Saat: 21:00
Görüşmek üzere...

öncelikle hayırlı olsun.henüz dinlemek nasip olmadı fakat dikkatimi çeken çok önemli bir nokta var benim için.grupta fizikçiler var,meslektaşlarım.yaşasın! :D en kısa zamanda hatta bu çrş dinlemeye gelicem.başarılar..

cagatayx demiş ki:
yürüyün beee details...hala izleyemedim...çok merak ediyorum...gelince bi ''porch''yaparız artık;)hadi kolay gele....görüşem:)
Gelsene olum artık hem bi yüzünü görelim hemde sahneye alalım seni,kuduralım...Özledik seni valla...

Bu arada bi hatırlatma yapalım bu gece Beri Bar'da parti var arkadaşlar herkesi bekliyoruz...

Sahne alan gruplar: Details & Detone
Giriş: 10 ytl ve iki bira
Saat: 21:00
Görüşmek üzere...

Detone de ki tüm arkadaslara sahnelerini bizle paylaştıkları ve de güzel yorumları için tesekkür ederizz , umarım tekrar baska bir organizasyonda yine beraber oluruzz

Geri