Enkaz (alternatif) Ankara

arkadaşlar 19 - 20 mayıs da istanbuL/ avcıLar sword barda duzenlenıcek rock - metal fest.'de cıkmak ıstersenızz ömer sen bana msnden ulas cnm grsmk diLegıyle :D:D

oky ozman boyle duzelt kerdesım..ahkam kesıyomus gıbı değil...herkes işini yapsın..en dogrusu bu..bıde bız kesın tarıh fılan vermedık kı o nerden cıktı sımdı....

ya olmbakın o kadar severdim sizi ama artık sevemiyorum sizi çok değiştiniz.aranızdan sadece bir kişinin nedeni belli bile olmayan bir kinliğinden dolayı laf geveleyip duruyorsuzunz cüneyte gelince o bizi ilgilendirir laf edip durmayın sizin oraya nasıl ulaştığınızı çokta iyi biliyoruz başkalarının emekleriyle kendinizi olmadığınız kişiler gibi göstermeyin abi tavsiyesi klas adam olun laf ebesi değil çizginizi belirleyin bir kişiye aldırmadan o kişi kim olduğunu biliyor grubunuzda

kartalfethi demiş ki:
ya olmbakın o kadar severdim sizi ama artık sevemiyorum sizi çok değiştiniz.aranızdan sadece bir kişinin nedeni belli bile olmayan bir kinliğinden dolayı laf geveleyip duruyorsuzunz cüneyte gelince o bizi ilgilendirir laf edip durmayın sizin oraya nasıl ulaştığınızı çokta iyi biliyoruz başkalarının emekleriyle kendinizi olmadığınız kişiler gibi göstermeyin abi tavsiyesi klas adam olun laf ebesi değil çizginizi belirleyin bir kişiye aldırmadan o kişi kim olduğunu biliyor grubunuzda
kartalcım sevme olsn bitsin bu kdr basit :D

Kartal bizi sevip sevmemen umrumuzda deil ama ortada arayı bozmaya calısan birileri var biz sizi sevioruz ama olaylar bu olayı buraya kadar getirdi eger o arayı bozan kişiyi bulursam cok kotu olacak sizde gazı alıp alıp bize gelmeyin sesizmizi cıkarmıosak efendiligimizden yoksa olacakları sende bilemezsin... dedigim gibi sizle bi sorunumuz yok sorun yaratmaya calısan biri var biz ne zman sizin arkanızdan konusulsa kendi grbumuzn arkasndan konusuomus gibi savunuoduk halada savunurz artık mesele kişisel sorun halne gelmesn ama dedigim gibi aramızı bozmaya calısanı bulcam ve fena olacak...uzatmayalm ikimizde gecmişte ne kadar ii oldugumuzu bilioruz yine ole olcaz;)

beyler bakın ben sizin grubunuzdan bitek özgürü tanırdım ama bu kotu olaylarla hepinizi iyi kötu tanıdım ..herkes kendi yoluna gitsin.kimse kimseyi sevmek zorunda değil...bizim ve sizin için kimse iyi insan veya kotu ınsan dıyemez ,kimse kimseyi tanımıyo ve sıze benden bı tavsıye kartal sızın abınız yasında onunla konusurken terbıye sınırları içerisinde konusun .bu laf sahibini biliyo.oky.

tartışılcak şeyler geride kaldı. istanbul konseri öncesi sinirleri gerdiğimiz için üzgünüz. istanbulda başarılar canım kardeşlerim. Allah yolunuzu açık etsin.

Geri