Enkaz (alternatif) Ankara

görkem kardeşim takma sen kafanı süper çalıyon az buçuk hatamız elbette olacak satrianiyiz sanki özledik kardeş ayın 7 sinde garajda konser varmış mail attılar bana uyarsa haber ver

abı kesın bısey soylemıyım ama buyuk ıhtımal gelemem vizeler başlıyo ondan sonrakı hafta; çalısmam lazım.14de baslıyo ıste 1 hafta surucek vızeler.Eğer maçlarım başlarsa 2 haftaya yakın ıstanbul ve canakkalede kalıcam.baslamazsa vızelerden sonra ankaraya gelıcem 1-2 hafta ordayım yani .konserlerı o tarıhlerın arasına albılırsenız benım ıcın ıyı olur.Ama cok zor durumda kalırız dıyosanız ben 1-2 gunlugune kacım gelım.

klibinizi izledim arkadaşlar klip çok başarılı olmuş. vokal başarılı ama tabana biraz daha renkli basslar yazılsa şarkının duygusu daha iyi verilebilrmiş birde sonlara doğru gereğinden fazla twin kullanılmış onun yerine daha aksak ve farklı ritimler olsa daha etkili olurmuş son olarak 4:35 den sonrayısı şarkının ana duygusuyla tamamen zıt düşmekte

takmayın yaw kafanızı herşey yasal yollarla halledilecek ama ilgilerinize teşekkürler ömer olm bu hafta bi bişiler ayarlamamız lazım

Biz uyarımızı defalarca yaptık onlara.Artık elimizden bişey gelmez birazda yasal yollardan hakkımızı arıyalım bakalım nasıl oluyomus:)daha oncede demiştim başılarına gelicek var onların:)

eger haberdar olursak konser zamanından neden gelmeyelim senden haber bekliyoruz matt_living
burdan bize şenlik zamanınızı bildirirsen kesinlikle çalmayı isteriz enkaz olarak saygılar
Enkaz wocal Kartal

Geri