Vst Önerileri - Mac Os-x Uyumlu

'Müzik Teknolojileri & Kayıt Forumu' forumunda EMM tarafından 23 Temmuz 2016 tarihinde açılan konu

1. EMM

EMM

737
    822
    4,556
    Merhabalar,

Logic Pro X ve Garageband ile kullanabileceğim, Mac uyumlu VST'ler arıyorum. Ücretli/ücretsiz olması farketmiyor.

Hali hazırda kullandığım diğer yazılımlar;

Amplitube 4
    Mainstage 3
    Bias

Teşekkürler.

2. BIAS FX :)

3. Metal işleri için mercuriall u530, ignite amps emissary, nick crow lab 7170 lead, peavey revalver 4 gibi pluginleri kullanıyorum. Daha blues kafasında scuffham s-gear'ı tek geçerim. Farklı pluginlerde çok dijitale kaçan tonlar hissedersem voxengo tube amp ekliyorum ayarı doğru yapıldığında baya fark yaratıyor...

edit : logic pro x

Son düzenleme: 23 Temmuz 2016
  4. EMM

EMM

737
    822
    4,556
    Eyvallah beyler,

@DaggerStroke; öncelikle Nick Crow'la baş edemedim nedense. Çok tiz geldi bana ve dizginleyemedim. Amplitube 4 üzerine çıkan bir ton veremedi bana.
    Diğer yazdıklarına da bakacağım yarın. :)

@FirstAvenger Bias'ı kullanıyorum zaten, ilk mesajda da belirttim.

5. [​IMG]

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Şaka değil. Gayet severek kullanıyordum bir dönem.

:D:D:D:D:D:D:D:D:D

sizofren85 bunu beğendi.
  6. EMM

EMM

737
    822
    4,556
    Ya çok tiz yani, ÇOK TİZ! Fotoğrafa bakınca EP Booster ile boostlanmış Orange Rockerverb duyuyorum o kadar diyeyim.

7. Google'dan bulduk. Bu Vst'ye bir bak derim, Amplitube'le bunun gibi ritim gitar sesi alamıyordum açıkçası. Birebir aynı bu arada o ayarlar. Clean'de ses yükseliyo Hi-gain'de azalıyor falan :D Tavsiye ederim yani.

8. EMM

EMM

737
    822
    4,556
    Deniyorum akşam, 1-2 ilan açacağım önce...

Bu Sayfayı Paylaş