RUJ (Alternatif/Modern Rock) - Ankara

bar açılışı ve ücretsiz;çok iyi,çok güzel ama o kalabalığa katlanabileceğimi zannetmediğim için bu seferliklik affınıza sığınıyorum.
diğerlerine artık,şu anki performansınız için başarılar ;)

Abiler çok iyiydi,kötü ses sistemine rağmen dinlettiniz kendinizi.Tabii A Perfect Circle çalarak beni mest ettiniz :D Baktığım herkesin love song olarak dinlediği ve vokal sözleri farklı söyleyince ne diyor bu muhabbetine girdiği Diary Of A Madman için çok sağolun :D Ama TooL dedim o olmadı bir sonraki konsere söz istiyorum Tool konusunda valla.Yoksa gelmem (Gereksiz tehdit) :D Başarılarınızın devamı dileğiyle

Dün gayet güzeldi ama ses sistemi biraz zorladı sizi...keşke çok daha iyi bir akustik ve ses sistemi olsaydı...Ama yinede çok iyiydi tebrikler...albümü bekliyoruz artık...

Dün gece Garage a gelip destekleyen alkislayan herkese cok tesekkur ederiz..
Ses duzeni ile ilgili ciddi problemler cektik.. Icerde herkes ezbere caldi diyebiliriz..
Garage henuz yepyeni bir bar oldugundan cogu seyde oturmamislik vardi. ama cİdden su anki ses sistemini es gecersek guzel bir bar olmus..burdan tum calisanlarini kutluyorum..

Onumuzdeki gunlerdeki RUJ konserleri :

16 Mart Carsamba Saat 16:00 -- ODTU

2 Nisan Cumartesi Saat 19:00 -- Biziz Bar (Tunali)

Bİr iki kesinlesmemis konser daha var .. kesinlestikce burdan bildiririz..Ayirca kayit devam etmektedir..

sevgiler saygilar

Rock alive konseri oldugunu zannetmiyorum... RUJ konseri olacak diye biliyorum..zaten afisleri de bir haftaya fln asilmaya baslar saga sola.. on gruplar da olacak.. hem de ii gruplar .. bekleyiinnn

zamanı belli,2 nisan akşamı saat 19.00'da biziz rock bar'da!rock alive da değilmiş,o zaman güzel olur bence.ardından da tushe'nin programı var sanırım.
iyi bir cumartesi etkinliği işte,daha ne olsun!!!
sevgiler...

Geri