Kaotik

Eee buradan bir kutlama da biz yapalım...
Gecen konser haftası gercekten cok iyiydiniz...
özellikle gazi mimarlıkta herkes cook eglendi...
Buradan Burak Üstadıma:

Umarım ileride KAOTİK'in büyük konserleri öncesi kulislerde cigaramızı ceker bu günleri yad eder, egleniriz....

ghost_production demiş ki:
Ayrıca sizlere problemsiz ve kaliteli bi konser yaşatmak içinde profesyonel ses sistemleri ve teknikerleriyle çalışacağız.Umarım herkes memnun kalır...

Umarız hersey güzel olur...

Blues biraderim... O zamanlar bir gün gelirse yad edilecek çok şey olucak elimizde... ;)

Bu arada tüm konserlerimiz keyifliydi ama gazininki bir başka oldu... Bizi ilk defa dinleyen insanlarla aramızda birden elektrik oluştu ve hep beraber eğlenmeye başladık :) ... Seyirci saman alevi gibiydi :twisted:

Ayrıca seviyorum KaotiK i :!: siz olmasanız ne mola olurdu ne utanç ne h.ş.b.b ne son kulaç ...

Yalanı , nazı ,kaprisi yoktur onun ;)

Benim sadık yarim Kaotik dir...

''Konser mekanına gelmek için Güvenparktan kalkan yüzüncü yıl dolmuşlarına binip, indiğiniz yerden 5 dakika hatta belki daha kısa bir süre yürümeniz yeterli. Şöförlere sorun, Vişnelik kampüsü ya da Odtü Mezunları Derneği diye onlar indirirler zaten sizi. Konserin afişinde de zaten ufak bir kroki olucak''

Sağlık olsun berkay alıştık biz kucak kucağa çalmaya bizimkilerle :twisted:

bakıorumda herkes çok eglenmiş konserlerde çok kıskandım walla ah şu vizeler.... nese inşallah vişnelik konserinde bende bu şerefe nail olcam öpüldünüzzz....(kaotikin hepsi benim) :LOL: :roll:

:arrow: Loby siz olmaz :)
:arrow: Saol alp :) herkeze yağmurlu, kızgın, üzerine bolca hayal kırıklığı serpilmiş bir seattle aralık günü yaşatalım HEP BERABER 25İNDE...
:arrow: Gökhan o gün bizde felaket eğlendik yarışırım senlen :D
:arrow: Mucize huyundur senin kıskançsındır biraz :D

17 Aralık konserinde hepinizi görmek dilegiyle ...

Vallaha ben artan performans = Kaotik derim başka birşey demem! Beste günleri seçmelerinde acayip etkilendim açıkçası performansınızdan!! Tam anlamıyla çatır çatırdı. Sonra konserde de beklediğim gibi çaldınız :) Ama seçmelerde izlediğimde beklemiyor olduğum için konserdekinden daha çok etkilendim. :)

Umuyorum 17sinde daha da bir iyi çalıp bir kez daha şaşırtırsınız beni, tabii daha nasıl iyi çalabilirsiniz onu da bilmiyorum ama olsun :D

her gnü onları omoyla yıkıyorum ben, kurufasulye yedirip şalgam içiriyorum, uyutmadan önce masallar anlatıyorum ki doğru dürüst çalıyorlar. işte işin sırrı budur efenim..
cuma görüşmek dileğiyle grup!

DaveMustaine_64 demiş ki:
Vallaha ben artan performans = Kaotik derim başka birşey demem! Beste günleri seçmelerinde acayip etkilendim açıkçası performansınızdan!! Tam anlamıyla çatır çatırdı. Sonra konserde de beklediğim gibi çaldınız :) Ama seçmelerde izlediğimde beklemiyor olduğum için konserdekinden daha çok etkilendim. :)

Umuyorum 17sinde daha da bir iyi çalıp bir kez daha şaşırtırsınız beni, tabii daha nasıl iyi çalabilirsiniz onu da bilmiyorum ama olsun :D

eywallah berkayım , umarız konser hepimiz icin iyi gecer ..

Bu arada geçen biziz konserinden sonra bazı arkadaşlar bizim hakkımızda Kemalist Metal demişler... Niyetleri neydi bunu söylerken bilmiyorum ama benim onurumu çok okşadı açıkcası ;) gurur duydum gurubumlan bir kere daha...

Geri