Kaotik

dün gerçekten çok güzeldi ama tek bi sorun vardı:!: halı çok rahattı herhal kimse yerden kalkamadı :) neyse başka bi konserde yermizde durmadan hoplarız artık...burağın sesi ve vokalleri gerçekte çok hoşş...neyse görüşmek üzere artık.....

sün akşam çok iyiydiniz... açıkcası gelirken sizden pek bir şey beklemiyordum ama beklemem gerekirmiş, çok iyiydi... :D

Sağolun arkadaşlar...
Ama dün o seğirciye karşı kaotik den sahne performansı beklemek de haksızlık olur...
Genele gösterdiğimiz tepkide siz istnisnalara bir hatamız olduysa emin olun bunu 25 inde telafi edeceğiz... ;)

odtü gibi bir okuldan böylesine sevimli bir ortamda gerçekleşen konsere katılım tek kelimeyle ayıp.
jüri gibi oturan seyirciye de beste çalınmazdı.çalmadınız.en iyisini yaptınız. dün tepinemedik kasıldık.25 inde en öndeyiz.
bi de şu 25 indeki konser afişlerini verirseniz beytepe de asarım.bizim okulda hiç afiş görmüyorum.hep çevreden duyup geliyoruz di mi ama?
öptüm kaotikleri
ha bi de ben odtü deki halıyı çok beğendim.bi daha konser olur umarım kalabalıgından.
duyduğuma göre duyarlı metal müzik yapıyormuş kaotik. hatta 25 inde ab ile ilgili bi konuşma da varmış :)

Herkese tesekkur ediyoruz arkadaşlar. Berkaycım başta sana teşekkürler yine bizim için o kadar ugraştın!
Ama arkadaşlar inanın herkesin o sahnede olup durumu oradan analiz etmesini isterdim tam bi faciaydı. Kendimi bir düğünde veya yemekte çalıo gibi hissettim.(Aslında bu işleri de yaptım ama yine buna benzemiodu) Yani şöyle soyleyim, (*)Müzikle ugrasan, sahne alan herkes sunu iyi bilir: eger karsınızdaki seyirci sizi istekle dinlemezse bir elektrik vermezse sizin orda başarılı olma sansınız cok az. Bu da pek olumlu sonuçlar dogurmuyor. Dun yasadıımız da aynen buydu işte. Oyle bir ortam vardı ki anlatılmaz hakikaten yaşanılması gereken bi durumdu. Ama tekrar tekrar soleyim bizi orda dinleyip ilgilenenlere tekrar tesekkur ediyorum. Bir dahaki konser inşallah herşey telafi edilecek en iyi performans la karşınızda olacağız.

(*)---> Her müzikle ugrasan müzisyen deildir. Bunu herkes iyi bilmeli. Müzisyenlik öyle kolay kazanılan bir ünvan değildir. Bilmem anlaşıldı mı!!!!

Herkese tesekkurler... Berkay sana ayrı bi tesekkurler,o kadar ilgilendin ayarlarla ..
Can cok iyi yazmıssın abi tebrik ettim walla !
Gecenlerde abimin dugununde calmıstık 2-3 parca , dun aynen oyle hissettim.. Salonda sandalyeler olmamalıydı..Sahsen konserden pek bi zevk almadım..

Yorumlar icin sagolun ve ayrıca bizi dinlediginiz icin tesekkurler..
Can, o son dedigini ii dedin abi!

Neyse, 25 inde cosuyoruz degil mi gencler ? :eek:

iyi demiş harbi can abimiz...

karşında oturmuş insanlar için sahnede tepinilmezki, maymun mu bu gençler :p

25'i güzel olcak inşallah, baştan sona ordayım.

maevar demiş ki:
iyi demiş harbi can abimiz...

karşında oturmuş insanlar için sahnede tepinilmezki, maymun mu bu gençler :p

25'i güzel olcak inşallah, baştan sona ordayım.

25'inde ne olduğunu takip edemeyen üşengeç insanlar için; Deli Gömleği, Alive ve Kaotik biziz rock bar'da.. kapı açılış 13.00..

Şimdi şöyle güzellikler ypılacak :p=
Kapı açılışı 14:00 ...Konserler de 15-15.30 da başlıcak taa ki 19:30 a kadar...Böylece geç kalkan arkadaşlar(benim gibi :p= ) daha rahat gelebilecekler ...

Grunge the 25th :)=

cnm kaotikim sıkmayın canınızı sakın seyircisizde olsa eminim çok iisinizdir bi gün ünlü oldugunuzda dolup taşacak konserleriniz yalnız kız hayranlarınızı şimdiden uyarıorum kaotikin hepsi benim :LOL: öpüorum sizi ....

John_Go demiş ki:
(*)---> Her müzikle ugrasan müzisyen deildir. Bunu herkes iyi bilmeli. Müzisyenlik öyle kolay kazanılan bir ünvan değildir. Bilmem anlaşıldı mı!!!!

Valla Can kardeşim forumda az konuşuyorsun ama öz konuşuyorsun. Sana aynen katılıyorum, piyasada müziğin m'sinden anlamayan ama müzisyenim diye geçinen birçok kişi var.

Ama siz onlardan değilsiniz!

grunge44.jpg

Geri