Kaotik

Dikkat dikkat :!: Arkadaslar forum sayfamizin gelecegi icin konusmalarda daha kaotik e bagli temalar icinde olmamizi ve kullanilan dile daha dikkat etmemizi rica ediyorum... (Duyumlar aldim alayimizi silerler bu alemden ona göre ;) )

Registration_Error demiş ki:
Sanırım ilk kez Kaotik (ler)e yazı yazıyorum.Tüm grup elemanlarına selamlar.

Seksendört Bas

Hosgeldin Okanim ;)

Arkadaslar Sercanin babasi Enis amcamizin rahatsizlanmasi nedeniyle bugünkü konserde Sercan aramizda olamiyacaktir... Onun yerine bas gitarda 84 den Okan kardesimiz bize eslik edecekitr... Bu zor günde 84 den Okan a bizden esirgemedigi yardimlari icin cok tesekkürler...

Enis amcamiza acil sifalar dileriz tekrar gecmis olsun Sercanim...

arkadaşlar tebrikler..iyi bir grupsunuz,konserde güzeldi :) ancak 1-2 bişey diyeceğim kendi çapımda;
ilkin besteleriniz çok güzel,coverlar dan daha iyi olmuş,bence siz beste üzerinde yoğunlşın çok daha başarılı olacağınıza eminim :)
ikincisi ise;bestelerinizi biraz daha düzenlerseniz çok çok daha iyi olucağına şüphem yok :)
ancak yineliyorum,çok iyi bir performans sergilediniz..tebrikler,ve başarılar arkadaşlar :)

Ben aliştım artık ya. Herzamanki gibiydiler. Süperdiniz..

Bu arada 5. elemaniniz hayirli olsun.. Turker bu sana bişeyler hatırlatıyomu, daha dogrusu Purakla Sercana?.. Gerci soylenmesine gerek yok.. Yolunuz acık eminim..

Tebrik ederim çok başarılıymışsınız.Gelmeyi çok istedim ama bir takım nedenlerden dolayı gelemedim.Ama bir Kaotikgil olarak bunu telafi edeceğim...

Merhaba Arkadaşlar ;) !.. Ben Enver. Artık KAOTİK'teyim. Herşeyin daha iyisi için artık hepbirlikte herşeyimizle çalışacağız. tabi bu aşamada en fazla ihtiyacımız olan şey sizlerin bizim yanımızda olmanızdır. Kardeşlerim sizleride öpüyorum. Sercancım babamıza bizimde geçmiş olsun dileklerimizi ilet en kısa zamanda eski sağlığına kavuşması dileğiyle. Herkese iyi günler. :)

yaklaşık 6 senedir bir şekilde dinliyor olsam bile dün kısmen bazı yerlerde ağzım açık seyrettim, bir kaç tane de gözüme takıldı ağzı açık seyreden. gerisi de memnun görünüyordu. ne diyim?

gördüğüm en iyi sahnelerinden biriydi kaotiK'in, hadi bakalım daha güzel olacak.

okan'ın uyumu da süperdi, grup elemanı gibiydi back vokaller de iyiydi, bilet karmaşasına rağmen her şey güzeldi ;)

Geri