Kaotik

bende unuttum yazmayı :)

gerçekten çok güzeldi konser. Gerçi ben her Kaotik konserinde eğleniyorum :)

Bu arada konser sonunda "Sus be Kadın" şarkısında bitirirken akor bozma çok hoşuma gitti.

Seviyorum hepinizi
Çok başarılı olcaksınız çok.

hmm bir de can'a cevaben.. Gerekirse Dansözde oynatırız :) Ama sen stüdyo kılığınla gelecen huhe

Arkadaslar cok sagolun... Okancim tekrar tesekkürler... (Okanin aramizdan birinden hiç farki yoktur zaten :p hatta epeyce fazlasi vardir ;) ) Enver pasaminda söyledigi gibi kaotik buyuk degisimler içindedir... Son konser de bunun bir göstergesidir...Anladigim kadariyla hepiniz olumlu karsilamissiniz sevindik ;) devam edicez... :twisted:

Teşekküre hiç gerek yok. Ben üzerime düşeni, elimden geldiğince yapmaya çalıştım. Bu arada Sercan Bey tekrar geçmiş olsun diyorum.
Her zaman yanınızda oldumu bilin.

Kaotik bomba gibi geliyor arkadaşlar.
Demedi demeyin,haberiniz olsun.

Selamlar...

Seksen4_Okan

linç edilmeli böyleleri..

kaotik hakkında yeni haberler edindim tüm kaotikgiller, kulislerde konuşuluyor şu aralar, kaotik kayıtları yeni sounduna göre yeniliyormuş, beğenileceğini düşünüyorlarmış. ayrıca seattle'ın muhtarı sayın M.B.M. imzalı gitarını açık artırmayla 4.500$dan başlamak sıretiyle satıyormuş, en yükseği veren alır diye buyurmuş, devamı ve daha fazlası için, kulağınız bende olsun. :p

sertsessiz demiş ki:
linç edilmeli böyleleri..

kaotik hakkında yeni haberler edindim tüm kaotikgiller, kulislerde konuşuluyor şu aralar, kaotik kayıtları yeni sounduna göre yeniliyormuş, beğenileceğini düşünüyorlarmış. ayrıca seattle'ın muhtarı sayın M.B.M. imzalı gitarını açık artırmayla 4.500$dan başlamak sıretiyle satıyormuş, en yükseği veren alır diye buyurmuş, devamı ve daha fazlası için, kulağınız bende olsun. :p

Alicisi var ;)
Senin o dedigin eger o arkadas gitari almakdan vazgecerse gecerli ozancim :)

Herkese mutlu yıllar umarım herşey gönlünüzce olur. 2005 Kaotik'in yılı olacak herkes hazır olsun... Kaotik Geliyor!!!...............

helal olsun walla bu grup giderek fazlalaşıo ve iyiye doğru gidio ek gitarist olarak en son türker girmişti ve grubun dinlenebilirliği çok daha iyi olmuştu parçalar tat vermeye başlamıştı(geçen konserde türker mütişti) şimdi inşallah daha iyi olacak. flütle kaotiği dinleme fırsatını geçen aylarda bulmuştum çok iyiydi ama flütü çalan envermiydi değilmiydi emin değilim hayırlı osun
Sercan geçmiş olsun acil şifalar dilerim
Yeni yılınızda kutlu osun tüm kaotik sevenler

Ya flütlü bir 'sus be kadın nasıl' olur cok merak ediyorum... bence 2006 Kaotik'in yılı olacak, ünlü olacak hepsi,konserde kızlar atlayacak üstlerine :)2005 ise bir basamak olur sanırım. Tüm Kaotikgillerin yeni yılı kutlu olsun. Sercanım tekrar geçmiş olsun.

-------------2005 KaotiK in yılıdır.. GELİYORUZ!!!-----------
Tüm KaotiK sevenlerin ve KaotiK teki kardeslerimin yeni yılını kutlarım!!!

-------------HAYIRLI VE MUTLU SENELER HEPİMİZE---------

SEVIYORUM ULEN SIZIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bundan sonra kaotik ne tür yapar diyene aynen su cevabi verin

:twisted: RAKI AND ROLL :twisted:
ya da
;) ROCKI AND ROLL ;)

2005te "sus be kadın" dinlerken yanımda kız arkadaşımın olmaması dileğiyle :p

hepinizin geçmiş krismıs bayramı mübarek olsun gençler, yeni kadroyla hep daha iyiye umarım.

iyi yıllar herkeşe.

Studyoda 5 dk içinde anlik bir sinir bosalmasiyla ( :kustum ) ortaya cikan ve dogaclama sözlere sahip olan '' sus be kadin '' adli bu güzide parcamizin bu kadar cabuk dikkatleri cekmesi ve benimsenmesi ne kadar da ilginc :twisted: ... Hayal kirikligi ne kadarda evrensel bisey böyle ve hüsranin insanlar arasinda bütünlestirici bir yanida var demek ki ;) ... E peki o zaman sorun nedir :?: 8O neyse sustum :?

Bu arada 10 ocakdan sonra kaotik in nacizane bir coverini net üzerinden indirme firsatiniz olucak... (Bilen arkadaslar bildikleriyle kalsalar iyi olur :twisted: ki süpriz olsun ) Bu sarki kaotik in yeni sound u hakkinda bir cok ip ucu tasimakdadir.... 8)

Geri