Cin Seddi

selam Tanselus!
""Teşekkür ederiz,aslına bakarsan tonlar grupça üzerinde sıkça durduğumuz bir durum,bu hafta biraz yenilik yapmışken bunun farkedilmesi çok memnun edici,repertuar ise dediğin gibi dağınık gelmiş olabilir :roll: ,yine bu hafta listede değişiklik yaptık ,özellikle ilk yarıyı orta metronomlu şarkılardan oluşturunca, evde kafam karışıyoooo :bilmem neyi nereye koyayım bu hafta diye çok düşünüyoruuuummm... :tap: Eğlendiğinize sevindiiiim.
Selam uno_forastero_perfecto;
"""teşekkür ederim :oops: ,Her hafta perfect strangers'ı ısrarla isteyiniz :dan ,besteleri ise 2 kere çalmıştık herhalde sen yoktun o zaman ;) , zaten şimdi yeni düzenlemelerle uğraşıyoruz,çok yakın zamanda bu halleri de hazır olur.
Görüşürüz... :) :elsallaa

cumartesi çok güzel bi program oldu...beğenen herkese teşekkürler...yeni seçtiğimiz parçalar da güzel oldu....bu hafta bikaç tane daha yeni bişeyler ekleyeceğiz galiba

Selam Tapatay ve Özlem_a..
Bu hafta için "enter sandman" süper gitti önce bunu belirteyim. ayrıca form olarak da hepiniz gayet iyiydiniz. internet'de kendi sayfanızı açsanız gayet iyi olur diye düşünüyorum nacizane olarak. ilerde telif odemekten kurtulursunuz.
kendinize iyi bakın.

"Abandon every hope, ye who enter here."

Selamlar arkadaşlar. Programlarımıza gelen dinleyen herkese teşekkürler.
Tanselus ve uno_forastero_perfecto ilgi ve düşünceleriniz, önerileriniz bizi mutlu etti. Yine sürpriz parçalarla karşınızda olmak istiyoruz. Web sayfamızı en yakın zamanda gerçek haline kavuşturmak istiyoruz. Gerçekleştiğinde buradan haberdar ederiz.

Bu arada şunu belirtmek istiyorum. 14 Mayıs Cumartesi günü Gazi Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi'nde (Maltepe G.M.K. Bulvarı Migros yanı) Bahar Şenliği'nde saat 17.00'dasahne alacağız. Yine aynı akşam 20.30 civarı da aynı sahnede Kurban sahne alacak. Herkesi bekleriz. Hep beraber eğlenelim. Yine başka konserler ve programlarımızda görüşmek üzere.

Selam CİN SEDDİ tayfası...
Bu haftaki sürprizlerden NIGHTWISH'i kaçırdım. Çünkü o sırada BİZİZ'in dışında bir arkadaşla nightfish modunda tartışıyorduk.

Biziz'e dönüpte ENTER SANDMAN'ı duyunca coştum tabi. Tam bir sürpriz. Ve çok iyi çaldınız. Çift vokalde iyi gitti.
Hatta arkasından birde SAD BUT TRUE gelse ne iyi olur dedik.

Değişik parçalar koymanın tam sırasıydı zaten. Devamını bekleriz. 8)

pod-xt demiş ki:
Selamlar arkadaşlar. Programlarımıza gelen dinleyen herkese teşekkürler.
Tanselus ve uno_forastero_perfecto ilgi ve düşünceleriniz, önerileriniz bizi mutlu etti. Yine sürpriz parçalarla karşınızda olmak istiyoruz. Web sayfamızı en yakın zamanda gerçek haline kavuşturmak istiyoruz. Gerçekleştiğinde buradan haberdar ederiz.

Bu arada şunu belirtmek istiyorum. 14 Mayıs Cumartesi günü Gazi Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi'nde (Maltepe G.M.K. Bulvarı Migros yanı) Bahar Şenliği'nde saat 17.00'dasahne alacağız. Yine aynı akşam 20.30 civarı da aynı sahnede Kurban sahne alacak. Herkesi bekleriz. Hep beraber eğlenelim. Yine başka konserler ve programlarımızda görüşmek üzere.

Bismillahirrahmanirahim! :D insallah gelebiliriz!!! :twisted:

Ptesi I.V. de olamamanıza üzüldük gerçekten, umarım birgün tekrar başlarsınız. Neyse en azından acısını Hacettepe Şenliklerinde çıkarırız diye umuyorum. Ama 14 Mayısda mutlaka ordayız.

14 Mayıs c.TESİ KURBAN
Gazi Müh -Mim Fakültesi (Maltepe-migros yanı)

Cin Seddi
Tushe
Kaotik
The Aluminium Comp.
saatlerini ayrıca bildirirm. Bekliyoruz. :)

arkadaşlar bütün south park severlere duyurulur :!: cumartesi gecesi bizizde sevgili cin seddi ve tushe ile south park gecesi :zipla herkesi south park tshirtleri...vs ile bekliyoruz :p ( cin seddi tabiki sizleri de ;) )
görüşürüüüüz :elsallaa

Herkese Selamlar. Cumartesi yine çok eğlenceli bir gündü. İzleyen herkese çok teşekkürler. Sevgili Turbolover, Caner ve uno_forastero_perfecto hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyoruz.

Bu arada yine bir konser haberini daha iletmek istiyorum. 28 NİSAN PERŞEMBE günü BİZİZ ROCK BAR'da (Tunalı Hilmi Caddesi. Mc. Donalds karşısı) VOICES IN TWILIGHT PARTY yapılacaktır. Kapı açılışı saat 20.00'dır. Sahne alacak gruplar GRYLLUS, REDHANDED VE CİN SEDDİ'dir. Bira fiyatı o güne özel olarak 3 YTL.'dir. Diğer alkollü içkiler de indirimli olacaktır. Konsere herkesi bekliyoruz.[/bY]

selam

Haberlerim var, Cin Seddi;

28 Nisan Perşembe 20:00 @Biziz Rock Bar

5 Mayıs Perşembe 14:00 @Hacettepe Üniversitesi

14 Mayıs Cumartesi 17:00 @ Gazi Mühendislik-Mimarlık

Görüşmek üzere....

Geri