Cin Seddi

vokalinizin sesi çok güzel o güzel sesi çok da güzel kullanıyor
basçınızın da sahne performansı çok eğlenceli ama neden cover listeniz birbirinden bu kadar uzak şarkılarla dolu onu pek anlayamadım
hepsini çalıp bazıalrının da hakkını çok güzel veriyorsunuz ama bu gene de bir eleştiridir
başarılar

Selam :elsallaa kuntumut,güzel düşüncelerin ve olumlu eleştirin için sağol ...Değişik tatlarda şarkı eklemek hoşumuza gidiyor...
Benjamin-x,demek Yolcu'da dinledin sağol,uğraşımız bitmez hiçbir zaman :) ,bu süre hiç bitmez ki ;)
Herkesi bekleriz programlarımıza...

Cin Seddi elemanlarını yakından tanıdığım için bu topic sık sık yazdığım bir yer ama bu UZAK ŞARKILAR olayına da bulaşmadan edemeyeceğim. :evil:

Aynısını bende düşünüyordum ama ben bunu + pozitif bir şekilde algılıyorum.
Yani bana gayet iyi geliyor. Şimdiye kadar değişik yerlerde bir çok bar grubu gördüm... Özelliklede ALTERNATIVE ROCK dinleyicisinin takıldığı mekanlarda.

O kadar sıkıcı şarkılar çalıyorlardıki ve o şarkılar öyle dar ve zevksiz bir kitleye hitab ediyorduki resmen hafta sonları eğlence için gittiğimiz barlardan çileyle çıkıyorduk.

Özellikle benim gibi DIEHARD HEAVY dinleyicilerin DE :!: çoklukta olduğu mekanlarda CAKE, PLACEBO, OASIS tarzı grupları icra eden bar grupları baygınlıklar veriyordu.

Ortam HEVAY METAL FANI kaynıyor fakat o sıkıcı 3 akorluk teenage rock ve alternatif rock parçalarını 2-3 tane mor yeşil kafalı tiki rockcı için çalıp piyasa yapıyorlardı. Biziz programlarında gerek CİN SEDDİ gerek TUSHE bu olayı kırıp geniş bir yelpaze :!: ile her çeşit tarzdan en melodik ve özenle seçilmiş parçaları herkesin rahatlıkla dinleyeceği şekilde icra edip bizi sıkıcı bar gruplarından kurtardılar.

Bir de elemanları bu grupların çok önemli.
Örneğin Özlemin sesinden dinlediğim bir STARSAILOR parçası her ne kadar o tarza uzak olsamda beni derinden etkiliyor.
Veya çaldıkları BEYOÐLU parçası hoşuma gidebiliyor.
Bijen'in içine manyak sololar koyduğu 80'lerden bir pop parçası ilgi odağı olup Gökhan'ın yorumuyla yine o tarz bir parça çok dinlenesi hale gelebiliyor.

Ben açıkcası sahnedeki grubun her tarza hitab etmesini ve bunu melodik bir denge ile yapmasından memnunum. Şayet bu bir kendi bestesini çalan HEAVY METAL grubu olsa sevmiyebilirdim ama konu programda çalan bir grup olunca iş değişiyor. 8)

Bu gece herzamanki gibi bombaydı.Repertuara eklenen yeni parçalarla da şaşıttınız bizleri.Her zaman böyle coşkulu kalın!Özlemcim; sen ne tatlısın,ne cana yakınsın her an ya !;)

Selam bir hatırlatma yapmak istiyorum,

Bugün Barfly'da Ank.Üni.Hukuk Fak. Kültür Topluluğunun düzenlediği partide,

Melatonin
Cin Seddi
Dirty Pop

sahne alacağız. 18:00'da başlayacak olan konsere herkesi bekliyoruz.

dün akşam çok güzel bi seyirci kitlesi vardı...çoğu ankara üniv.öğrencileri olmak üzere gelen, destek veren alkışlayan herkese teşekkür ederiz...

Dün gece BARFLY'da kızın teki yanındaki erkek arkadaşına şöyle diyordu.
Sahnede o sıra siz vardınız.

"Ben bu heriflerin ismine bakıp kötü bir grup sanmıştım, herifler bomba gibiymiş...süper yaaa vs vs vs"

Performansınız "her zamanki" gibiydi.
Tebrikler.

DamnationGame demiş ki:

"Ben bu heriflerin ismine bakıp kötü bir grup sanmıştım, herifler bomba gibiymiş...süper yaaa vs vs vs"

Tebrikler.
Sağolsun...Zihniyete hayran kaldım :roll:

Bir hatırlatma yapmak isterim.Yarın için extra bir durum ortaya çıktı.Bunun için ailemi kutlarım :alkıs

CUMA SAAT 00:00'DA BİZ YİNE BİZİZ'DEYİZ...
C.tesi aynen devam...

Görüşmek üzere...
:elsalla :elsalla :elsalla :elsallaa

teşekkürler!

Buradan bütün Cin Seddi üyelerine binlerce kez teşekkür ediyorum desteklerinden dolayı. Partimize renk kattılar :) Sağolun varolun.Ellerinize, bileklerinize, nefesinize, ayaklarınıza sağlık! Teşekkürler Tunç, Özlem, Uğur, Umut ve süper davulcumuz Ufuk:) KEEP ON ROCKIN' !!!

arkadaşlar davulcumuza göz koymuşlar resmen

wastelander demiş ki:
süper davulcumuz Ufuk:) KEEP ON ROCKIN' !!!

şaka bi yana sevgili -süper ufuk- 2 grupta davul çaldı ondan sonrada çıkıp 3. gruplada şarkı söyledi, tebrik ediyorum yani :kemancı
yahu ufuk sen adamların bestesine ne ara çalıştın ben onu anlayamadım ?

Melatonin'e sonsuz tebrikler ve teşekkürler, dostlarla kardeşlerle konsere çıkmak çok güzeldi...(umut bütün biraları içti)

"Ank.Üni.Hukuk Fak. Kültür topluluğu"'na ve Can'a teşekkürler, mükemmel bi iş başardılar, baştan sona destek oldular ve çok güzel bir organizasyondu.

Dirty Pop mu neydi bi grup vardı, onlarada selamlar ve sevgiler :icelim
deniz kardeşim, onurlar, kablolu burak ve yeni davulcunuz gözümsünüz
:utandim

Gelen, dinleyen, hatta gelip buraya yazan herkeze teşekkürler..

ozlem_a demiş ki:
DamnationGame demiş ki:

Tebrikler.
Sağolsun...Zihniyete hayran kaldım :roll:

Bir hatırlatma yapmak isterim.Yarın için extra bir durum ortaya çıktı.Bunun için ailemi kutlarım :alkıs

CUMA SAAT 00:00'DA BİZ YİNE BİZİZ'DEYİZ...
C.tesi aynen devam...

Görüşmek üzere...
:elsalla :elsalla :elsalla :elsallaa

Zaten sahnedeki grubun bayan vokalisti olduğunu göre göre HERİFLER demesi bir başka durum. Ayrıca kızlara pek yakışmıyor bu tarz kelimeler. :?

sevgili cin seddi herşey için teşekkür ederim, çok güzel bi doğum günü kutlamasıydı. çoook eğlendiiiim :p
bi de arda seninle tanıştığıma da çok memnun oldum:) görüşmek üzere :elsalla

Gosde demiş ki:
sevgili cin seddi herşey için teşekkür ederim, çok güzel bi doğum günü kutlamasıydı. çoook eğlendiiiim :p

hayatımı karman çorman edip beni dağıtan tüm gerginliklerin ortasında beynimdeki her düşünceden arındım düm akşam sayenizde:) :dans
daha çok anathema çalın bu arada:)
gozdenin doğum günü bahanesiyle baya coştuk biz grupcanak ama ne demişler "çocuk bahane gezer mahalle" :p insanın sevdikleriyle bir arada olması ve sevdiği şarkıları en iyi şekilde dnlemesi farklı bir keyif ama şu an her yerim ağrıyooooo:) :zombi

Gosde demiş ki:

Evet dün gece eğlenceli bir geceydi. Bu arada Biziz'de herkesle tanış olduk.
Hiç ismini bile bilmediğim insanlar gelip selam veriyor (laf aramızda ilginç dedikodular söylüyorlar :oops: ) , her hafta değişik insanlarla tokalaşıp isim değiş tokuşu yapıyoruz.
Dün gecede GOSDE ve MERMAID'le tanıştık. İyiki doğdun... :D

Ayrıca Özlem'in hayranlarıda devamlı artıyor. Dün gece önümde peşpeşe 3 cep telefonuna şarkı söylerken Özlem çekildi. 3'üde erkek hayrandı sanırım.
10-15 saniyelik görüntülerle kayıt ettiler. Ne maksatla olduğunu ankamak mümkün değil. :roll:

Ayrıca Tushe'nin hemen hemen sonuna kadar kalarakta bir rekor kırdık dün gece. Eve döndüğümde saat 4'tü.

Bu arada salı günü IV'demisiniz?

:roll:

Herkese selamlar. Doğum günün kutlu olsun tekrar Gözde. Sevgili Mermaid benimde her yerim ağrıyor. Zten dün çok hastaydım aslında. Bir de Cuma ve Cumartesi iki gün üst üste programdan sonra... Sizinle birlikte aynı ortamda eğlenceyi paylaşmak bizim için de çok güzel. İsteğini yerine getirmeye çalışacağız.
Salı günü IV'de olma konusuna gelince eğer hastalıklardan dolayı bir sorun çıkmazsa orada olacağız. Herkese tekrar teşekkürler. Bu soğuk havalarda gelip bizi dinlediğiniz eşlik ettiğiniz için.

selam doslar...

nadir mesajlarımdan birini yolluyorum yine....Geçtiğimiz hafta oldukça yorucu ve bi okadarda eylenceli ve keyifliydi.Özellikle cçarşamba günü benim için moral bombardumanı oldu. Emeği geçen herkese teşekkürler...Bu sıkıntılı günlerimde çevremde bukadar iyi insanin olduğunu bilmek mutluluk verici...

melatonin ,cin ceddi ve dirty pop üçlemesi yle daha nice konserlerde görüşürüz umarım...

hekese sevgiler

Geri