Cin Seddi

salı günü umarım IV de çıkarsınız biz de yine eğleniriz :beer çıksanız da çıkmasanız da ki umarım çıkarsınız en kısa zamanda cin seddi severleri bilgilendirin lütfen :tap: nese bu arada hasta olan cin seddi üyelerine geçmiş olsun dileklerimle görüşmek üzere... :elsallaa

cin seddini ilk defa bu hafta dinnedim ben... şarkı seçimlerini başarılı buldum... basçı, lead gitar ve vokal gerçekten çok başarılı...ancak çok güzel çalmalarına rağmen nedense hiç gaza gelemedim... sanki müzik biraz güçsüz kalıyo arkadaşlar, davulun tuşeleri, belkide gitar tonları... tabi bu benim kendi fikrim ancak doğru ve güzel bi yoldasınız, bu değindiğim konuyuda hallederseniz kesinlikle süper bi grup olursunuz... başarılar, sevgiler

Teşekkürler Raist. Güzel eleştirilerin, ve dileklerin için. Her programımıza bekleriz.
Bu arada bir hatırlatma arkadaşlar. Yarın akşam IV Rock Bar'dayız. Saat 20.00'da başlıyoruz. Görüşmek dileğiyle...

slm herkese bu akşam programa özellikle Ank.Üniv.li arkadaşlarımızı bekliyoruz.....bu arada...
slm arda....symphony x süper, michael romeo da süper...a fool's paradise da süper 8) ...bu arada vokali acaip biçimde malmsteen'in marchin' out albümündeki vokaliste benzettim..araştırdım ama o değilmiş...bu arada bende michael romeo'nun gitar videosu var(mış)... :roll: istersen getireyim..sende vardır gerçi :?:

Tapatay demiş ki:
slm herkese bu akşam programa özellikle Ank.Üniv.li arkadaşlarımızı bekliyoruz.....bu arada...
slm arda....symphony x süper, michael romeo da süper...a fool's paradise da süper 8) ...bu arada vokali acaip biçimde malmsteen'in marchin' out albümündeki vokaliste benzettim..araştırdım ama o değilmiş...bu arada bende michael romeo'nun gitar videosu var(mış)... :roll: istersen getireyim..sende vardır gerçi :?:

Selam Tunç.
Evet MICHEAL ROMEO ve SYMPHONY X en iyisidir.
Bende 1-2 video görüntüsü vardı ama uzun değil o kadar. Bijen'de uzun full versiyonu var ROMEO videosunun.Bijen'lere gittiğimde ağzımız bir karış hepsini izlemiştik.

Sendekide uzun versiyonuysa süper olur.
Bu arada A FOOL'S PARADISE benimde favorilerimden birisi. Çünkü solo bölümünde BACH RE MİNÖR KLAVSEN KONÇERTO çalmışlar.
Aslında V albümünün kayıtlarından önce girip bütün eseri baştan aşağı kaydetmişler sonrada A FOOL'S PARADISE'ın içine o eserden bazı kesitleri birleştirerek koymuşlar. Eserin orijinalini dinleyince bölümleri tek tük aradan çıkarıp aaaa SYMPHONY X diyorsun... :D

Beğendiğine sevindim. Ama A FOOL'S PARADISE en kolay benimsenecek parça. Mesela COMMUNION AND ORACLE başka bir süper parça. Fakat diğer parçalar uç derece progressive olduğundan zamanla sindiriliyor.

Bu arada ANGRA'ya ve gitaristlerinede bayılacaksın.

ozlem_a demiş ki:
Selam :elsalla ,güzel ve yorucu bir geceydi.Bizim bu organizasyanda olmamızı sağlayan Kızılay gönüllüleri Serkan'a,Gamze'ye teşekkürlerimizi sunarız.Biz her zaman varız! ;)
Erinçcim,eleştirin için çok sağol,her zevke hitap etmeyebilir (nasıl ki herkesin herşeyi hepimize hitap etmiyorsa :yaratik :LOL: ),belki diğer bestelerimizden senin de beğeneceğin bişeyler çıkar :roll: :) ama çalışıyoruz üzerlerinde...Duyarlı eleştirin ve orada olduğun için sağol... :zipla ,Şakagibi'nin konserine geliyoruuuuuuzzzzzzz :p

Bugün 21:30 Biziz

selam , öncelikle ancak turkrocka bakma fırsatı bulabildiğim ve msjı ancak gördüğüm için özür diliyorum. gerçekten de çok güzel bir geceydi.
biz de sizlere katıldığınız için tekrar çok teşekkür ediyoruz. başka organizasyonlarda da birlikte olabilmek dileğiyle hepinize başarılar diliyorum.

selam ederim,
bu hafta gerçekten de yoğun çalıştım ve sizi dinlemek süper iyi geldi,bu hafta sahnede deliydiniz,gerçekten de her hafta şaşırarak dinliyorum sizi,herşey çok iyiydi ama volume biraz daha arttırılabilir (ama bu sizinle alakasız bişey),
Damnation game'in de dediği gibi cep tel'den fotoğraf çekenleri ben de farkettim hatta karşısındaki kişiye dinletiyorlardı bile :),ne diyeyim bravoooo,başarılarınızın devamını dilerim saygılar,ayrıca hafta içi sakarya taraflarında biyerlerde çıkmayı düşünüyor musunuz?Bir de hani Nightwish?,hani Epica?

hepinize merhaba:)
Yazan herkese yorumları ve önerileri için teşekkürler... :)
Sevgili allerji Nigtwish diyorsun Epica diyorsun ne güzel diyorsun :p ben de diyorum ki birazcık bekle gelecek! :!: sadece şu sıralar yoğunuz,dolayısıyla ne Cin Seddi olarak hafta içi düzenli bir yerde çıkmaya vaktimiz ,ne de şahsen benim kafamı kaldıracak vaktim var :kafaat ,grup olarak bestelerimize daha çok ağırlık verdik :zipla takdir edersin ki öncelikli olan bizim için budur :metal :metalhead .Zamanı gelince herşey olur... 8) :yaratik
Görüşmek üzere... :elsalla

ozlem_a demiş ki:
Sevgili allerji Nigtwish diyorsun Epica diyorsun ne güzel diyorsun :p ben de diyorum ki birazcık bekle gelecek! :!: sadece şu sıralar yoğunuz,dolayısıyla ne Cin Seddi olarak hafta içi düzenli bir yerde çıkmaya vaktimiz ,ne de şahsen benim kafamı kaldıracak vaktim var :kafaat ,grup olarak bestelerimize daha çok ağırlık verdik :zipla takdir edersin ki öncelikli olan bizim için budur :metal :metalhead .Zamanı gelince herşey olur... 8) :yaratik

özlem bu avatar harika olmuş yaw ;)

Gosde demiş ki:
ozlem_a demiş ki:

özlem bu avatar harika olmuş yaw ;)

Bence de mükemmel olmuş,yakışır! :metal

DamnationGame vay be bu gothic hatun çılgınlığı da almış başını gitmiş linkine bi baktımda :D

özlem o zaman artık seni artık beyazperdede gerilim filmlerinde görmek istiyoruz :D -nese çok geyik yaptık-

görüşmek üzere...

Vay beee.
Arkadaşlar dün geceki grup programlarını izledimde Biziz'de.
Harbiden Cin Seddi ve Tushe'nin yeri farklıymış.

İlk çıkan grup evlere şenlikti. Sonra NIGHT SHOT çıktı. İlk gruptan daha iyilerdi diyebilirim.
Fakat barlarda teenage rock, alternatife rock havalarının en genelleme şarkılarından birer demet sunan bu tarz gruplar tutuyormu şu sıralar bilmiyorum.

Bu "fafafa psycho killer"lardan millet bıktı (gerçi ben ve benim gibilerin bıkması gibi bir durum söz konusu değil zaten ben kaliteli rock ve metal severim 8) )
. Biraz daha kaliteli rock lazım.
Kaliteli programlarda cmt Biziz'de. ;)

Bu arada Özlem... NIGHT SHOT'ın vokalistini sizinle söylediğinde beğenmemiştim ama dün gece biraz daha iyiydi. En azından tonalitesi uygun gelen parçalarda sesini biraz daha etkili kullanabiliyormuş. :D

Bu akşam 21:30 Biziz

Biliyorum saklıkanet'te süper bi konser var :roll: (Biz gidemiyoruz bari siz kurtarın kendinizi.... :p )
Görüşmek üzere...

Selam arkadaşlar buakşam hepinizi bekliyoruz Biziz bar programımıza.
Bu arada Damnation Game eminim ki Cuma günkü gruplar da yerlerine en iyi şekilde oturacaklardır. Birimizin hoşlanmadığından, sıkıldığından bir başkası hoşlanacaktır. Bu gayet normal bir şey. Yoksa her şey tek düze olurdu. Ve tabii ki de herkes kendi grubunda ve ortamında kendi zevk aldığı şarkıları söylerken daha rahattır daha etkilidir.
Bu akşam 21.30'da görüşmek dileğiyle...

DamnationGame demiş ki:
Cmt günü programı kaçırdım konserdeydim. Salı günüde akşam evde işim var. Artık haftaya Biziz'de izlemeye devam. :D

ya ben de kaçırdım :( pazar sabahları yorgun ve kısık sesle :kaydim uyanmayınca bi garip oluyo insan :p

Geri