Visual Silence (Death-Thrash Metal)- Ankara

selamın aleyküm ağalar sonunda istediğim grubu buldum ve ilk konser,me çıktım visual silence grubunda olmaktan mutluluk duyuyorum.konser gayet iyi geçti benim açımdan ama sahne içi monitörlerden bişey duyamadık maalesef...bir dahaki konsere inşallah iyi ekipman getirirler ve bizde ortalığı sallarız.tekrar görüşmek dileğiyle...

süper bi konserdi ben sahne arkasından izlememe ramen dehşet eğlendim özellikle mertin sahnedeki performansı beni kırdı geçirdi:) hepinizi çok seviorum yolcu konserinizi dört gözle bekliorum:) :twisted: 8O

ps: ses düzeni çok kötüydü ama grup ii napalım kötü olsa bile en kötüsü bu kdr oluo daha kötüsünü isteseler bile yapamazlar çünkü iiiler abi :!: 8) :metalhead

biliorum ama sahnedeyken eğlendiiinizi fark ettim önemli olan buydu bence :) sizi stüdyodada izlediim için ne kdr ii olduunuzu biliorum ha ses sistemi yüzünden sizi beğenmiolarsa beğenmesinler abi bilen bilio :!: 8)

canlarım benimm.....
:p
visual silence elemanları hepinizin önünde saygıyla eğilirim ben...
:taptim
ses sistemini falan geçtim artık.. :dan .harbi grupsunuz,taş çıkartısınız siz falla...sahne performansınız süper..biraz balkondan birazda sahnenin arkasında isledimmm yön farketmio burda...
izlediğin elemanların performansı önemli....
ee sahnede siz olunca..
seyirciyide geçin taaam mı?
siss kendinize yeterde artarsınız bilemmm...
sefdiim siziiii...
hade bakem...
.....hadbang forever :metalhead

yaw beyler ne derseniz deyin d.d.g ile çalişmayin harcaadiiniz zamana yazik eer her konserden sonra forumda " beyler iidi ama sistem kötüydü" gibi yorumlar almak istemiosaniz ayni zamnda konserde eğlenmek istiosaniz çalişmayin.... tabi bu benim görüşüm siz kendiniz daha iisini bilirsiniz kendiniz için olani.... eyw... bu arada mert bey hayirli olsun umarim bu grupta kalabilirsin... kolay gelsin

arkadaslae walla cok saolun genelde kendimizi dısardan duyma sansımız olmadıgı icin nasıl bi grubuz bilmiyoruz ilginize tesekkurler infradark uyarını gozonunde bulundurucaz tesekkur ederiz gercekten ayrıca emre kardesim daha bicok sahnede beraber olucaz sen merak etme :)

:)))))))) umarım bu grupta kalabilirsin ne demektir abi:) çok komiksin yahu:) aynen devam beyler beraberliği bozmayın:) süper grupsunuz sahne performansınızda süper:) her grup gbi master of puppets çalmadıınız için özelsiniz bence kendiniz için yapıosunuz müziğinizi piyasa şarkılar çalmıyosunuz o yüzden başarılısınız para için alternatif yapmadıınız için göze batıyosunuz:) bu lafımı da birileri anlamıştır umarım:) seviorum hepinizi kolay gelsin beyler:)

_nessa_ demiş ki:
:)))))))) umarım bu grupta kalabilirsin ne demektir abi:) çok komiksin yahu:) aynen devam beyler beraberliği bozmayın:) süper grupsunuz sahne performansınızda süper:) her grup gbi master of puppets çalmadıınız için özelsiniz bence kendiniz için yapıosunuz müziğinizi piyasa şarkılar çalmıyosunuz o yüzden başarılısınız para için alternatif yapmadıınız için göze batıyosunuz:) bu lafımı da birileri anlamıştır umarım:) seviorum hepinizi kolay gelsin beyler:)

ben kendi adıma konişiyim.....ben çakırın hastasıyım...mertide kardeşim gibi severim...grup içinde bazı şeyler olmuş olabilir bizde kalsın onlar....alternatif olayına gelince eğer parasız kaldıysan okuyosan öğrenciysen ailenden uzaktaysa paraya ihtiyacın olurr bunun içinde yapabildiğin şey üstünde çalışırsın....bu alternatif olayı benden çıktı ben istedim parasız olduğumuzdan dolayıı parasız olursan stüdyoya gidip metalde çalamazsınn..biz alternatife başlasaydık infradarkı yoketmicektikk kii infradark konserlerine devam edicekti...ankaradaki metal piyasasındaki gruplar bize karşı bi sinirlerimi var bilmiyorum ama bize karşı yaklaşımları çok farklı diğer gruplara göre bizim kimseye karşı bi kinimiz nefretimiz yok ama bize karşı böleler bilmiyorrum...nese ben bu grubu seviyorummm....çakır yine sana sesleniyorumm davul solo istiyom senden abii kopar bizi yaaaa......

beyler hayırlı olsun konsere izmir e gittiğimiz için gelemedim kusura bakmayın bi dahaki konserinize söz gelecem ilerde aynı sahneye paylaşmak üzere başarılar

timcim sizin grubunuzla aranızdaki anlaşmazlıkların eğer aranızda kalmasını istiyosanız bu şekilde bi forum sayfasında kinayeli cümleler kurmasın grup arkadaşlarınız benim lafım sana değil! ne dediini bilmeyen bi arkadaş saçma cümleler kurmuşta ona cvp verdim! ayrıca bu grubun sadece çakırdan olmuşmadıının idrakına varsan ii olur bence tekrar hatırlatmaya gerek varmı bilmiyorum ama tekrarlayalım istiyosan bu grup şu insanlardan oluşuyo:

Vokal-->> Orhan
Davul-->> Çakır
Lead Gitar-->> Gökhan
Ritim Gitar-->> Umut
Bass-->> Mert

umarım ne demek istediğim anlaşılmıştır... :!:

anladım dostum....merak etmee bu gruun asıl bi amaca hizmet tiğini biliyoruz....bizde infradarkı bu şekilde kullanmıoruz zaten....kimse asıl grubunu ayaklar altına alınmasınız iztemez bizim alternatif olayıı farklı bi projeydi...nesee kimsenin arası bozulmasın zaten şu diyarda az kişileriz bizde birbirimize düşman olursak o zaman vay bizim halimizee...nese forumu kirletmeyeliiimmm..görüşmek üzere..

Geri