Sony Ericsson UniStar Üniversiteliler Arası Müzik Yarışması

bu yarışma bedbinle kardeş grup olmamızı sağladı yarışma sonrası biralem atmosferi görmeye değerdi biralemin patronu idris abi saat birbuçuğa kadar program yapmamıza müsade etti onada çok teşekkür ederiz normalde gece 12 de heryer kapanır sivasta ( pide fırınları hariç :p ) bedbine çok teşekkür ederiz dostlukları için sahnede bize yardımcı olan umut beye biralemde bizi yalnız bırakmayan serkan bey hüseyin bey akay bey ve ismini bilmediğim bir çok motto mensubunada teşekkürler saygılar...

tüm unistar ve motto ailesine teşşekür ediyoruz..süper eğlendim bennnnnn :)

serkan bey , akay bey , umut bey , hüseyin bey e çook teşekkürler hepiniz süper insanlarsınız..

istanbul finallerinede gelmeyi düşünüyorum eğer sivasta olursam sivastan bir otobüs düşünürüm ama sivasta olmam galiba...

görüşmek dileğiyle .. iyi çalışmalar herkese..

taylan..

Satan_Inside demiş ki:
arkadaşlar sivas elemeleri bitmiştir...herşey çok iyiydi...ancak akşam daha bir güzel oldu...
biralem de Bedbin le aynı sahneyi paylaştık muazzamdı...
Trabzondan Zifo ile düet yaptık...Akay Bey bizimle davul çaldı...:)
Serkan Bey'in de doğum günü eklenince bu atmosfere tadından yenmedi...
En sağlamı bedbin le bizim evde sabahlamamız oldu...
gerçi Mustafa,Erto,Feo ve Tahsin erkenden sızdılar ama sağlam bir şekilde Cuma günü geçmiş oldu...
Eren adamım kendine en kısa zamanda bir takım tel...(arkadaş performans esnasında kopardı hem teli hem bizi...)
Cansın dövmene bayıldım ve tüm boş vaktini yemek yiyerek geçirmeni temenni ederek sözlerimi tamamlıyorum...

Evet yaptığımız düetin benim için ayrı bir yeri var çünkü hayatımda ilk defa canlı gitar bateri esliğinde söyledim:) Gösterdiğiniz ilgiden dolayı hepinize çok teşekkür ederim benim için çok eğlenceli 2 gün oldu bütün gruplar çok iyiydi fakat alternatif yoktu yarısmacılar arasında tek farklı tarz bendim sanırım (zaten yarısmadaki performansım çok iyi değildi yanımda getirdiğim ark. back vocal yapması için sözleri karıstırdı ilk bölüm öyle sacmaladım :) sonra toparladım ama pek iyi olmadı) genede hayatımda unutmayacagım 2 gündü çok güzel resimler videolar çektik:)Seneye tekrar yapsınlar tekrar gelelim :) Kendinize çok iyi bakın.Kral adamlarsınız.

http://www.myspace.com/anatoliarecords

zifo demiş ki:
Satan_Inside demiş ki:
arkadaşlar sivas elemeleri bitmiştir...herşey çok iyiydi...ancak akşam daha bir güzel oldu...
biralem de Bedbin le aynı sahneyi paylaştık muazzamdı...
Trabzondan Zifo ile düet yaptık...Akay Bey bizimle davul çaldı...:)
Serkan Bey'in de doğum günü eklenince bu atmosfere tadından yenmedi...
En sağlamı bedbin le bizim evde sabahlamamız oldu...
gerçi Mustafa,Erto,Feo ve Tahsin erkenden sızdılar ama sağlam bir şekilde Cuma günü geçmiş oldu...
Eren adamım kendine en kısa zamanda bir takım tel...(arkadaş performans esnasında kopardı hem teli hem bizi...)
Cansın dövmene bayıldım ve tüm boş vaktini yemek yiyerek geçirmeni temenni ederek sözlerimi tamamlıyorum...

Evet yaptığımız düetin benim için ayrı bir yeri var çünkü hayatımda ilk defa canlı gitar bateri esliğinde söyledim:) Gösterdiğiniz ilgiden dolayı hepinize çok teşekkür ederim benim için çok eğlenceli 2 gün oldu bütün gruplar çok iyiydi fakat alternatif yoktu yarısmacılar arasında tek farklı tarz bendim sanırım (zaten yarısmadaki performansım çok iyi değildi yanımda getirdiğim ark. back vocal yapması için sözleri karıstırdı ilk bölüm öyle sacmaladım :) sonra toparladım ama pek iyi olmadı) genede hayatımda unutmayacagım 2 gündü çok güzel resimler videolar çektik:)Seneye tekrar yapsınlar tekrar gelelim :) Kendinize çok iyi bakın.Kral adamlarsınız.

http://www.myspace.com/anatoliarecords
çok iyiydin dostum sen merak atme en azından içden okudun parçanı başarılar bedbin vokal

Arkadaşlar son gelişmeleri bildiriyorum :

3 bölge finalini acı-tatlı :p arkamızda bıraktık. bu koşuşturmaca içerisinde bize destek olan, sorunlar karşısında anlayış gösteren herkese çok teşekkür ederiz. bu kadar güzel, içten müzisyenle beraber aynı sahne üstünde olabilmek de benim için bu yarışmanın en güzel sonucu oldu sanırım. ve hala oluyor.

yarın ( 30.05.2007) itibariyle 3. bölgemiz olan Ege&Akdeniz bölge finalini de Aydın - Adnan Menderes Üniversitesinde gerçekleştiriyoruz. Canlı performansların ardından juri bütün tr finalistlerini belirleyecek. planda değişiklik olmaz ise yarın akşam dream tv'de yayınlanan Yüksekseks isimli programda finalistler juri tarafından açıklanacak.

görüşmek üzro. saygılar sevgiler

akay
MottoPS

jailjam demiş ki:
bu arada ben eskişehir finalinde juride hakan kurşunu mu gördüm bana mı öyle geldi

evet evet ta kendisiydi hakan kurşun oradaydı.

resimde çok tipsiz çıkmışım sanki normalde çok yakışıklı biriymişim gib :D

s5000380li7.jpg

akay abi senden birşey isteyeyim eğer alabildiyseniz murat akçaydan fotoları boş bir zamanda foruma ekleyebilirmisin ? yada bir yerde yayınlanacakmı fotolar merak içinde beklemedeyiz.

herkese başarılar umarım hakeden ve iyi olan kazanır.Eminim bütün gruplar sonuçları sabırsızlıkla bekliyor tabiki bende heyecanla izlicem bakalım sonuçlar ne yönde olacak.BAŞARILAR ARKADAŞLAR...

sinek demiş ki:
Arkadaşlar son gelişmeleri bildiriyorum :

3 bölge finalini acı-tatlı :p arkamızda bıraktık. bu koşuşturmaca içerisinde bize destek olan, sorunlar karşısında anlayış gösteren herkese çok teşekkür ederiz. bu kadar güzel, içten müzisyenle beraber aynı sahne üstünde olabilmek de benim için bu yarışmanın en güzel sonucu oldu sanırım. ve hala oluyor.

yarın ( 30.05.2007) itibariyle 3. bölgemiz olan Ege&Akdeniz bölge finalini de Aydın - Adnan Menderes Üniversitesinde gerçekleştiriyoruz. Canlı performansların ardından juri bütün tr finalistlerini belirleyecek. planda değişiklik olmaz ise yarın akşam dream tv'de yayınlanan Yüksekseks isimli programda finalistler juri tarafından açıklanacak.

görüşmek üzro. saygılar sevgiler

akay
MottoPS

Yüksekseks??? :oops: :oops: :oops:

Geri