Hellcat (Bursa)

efendim bende aşkının doğum gününü kutlamak istiyorum tekrardan... güzel bir geceydi verdiğiniz destek için çok teşekkürler...insanın yeni yaşının vermiş olduğu tecrübeyle çalması ayrı bir güzel olur gibi geldi bana ...13 haziranı sabırsızlıkla beklemekteyiz...yaşasın hellcat....

Aşkın tekrar iyi ki doğdun. Ne güzel ki doğum günün Şeytantüyü konserine denk geldi. Benim ki de Kapris konserine denk geliyor....Ne güzek değil mi?

Yeni parçalar neler merak ettim. Farkındaysanız ben meraklı bir Cimcimeyim. Yine ipucu verirseniz sevinirim.

Teşekkürler Serter, gerçekten sizlerde harikaydınız o gece. tekrar tekrar bekliyoruz :)

Cimcime, şarkılar belli. ama söyleyemeyiiiiiiz 8)

ÖzGüR
Hellcat - Gitar
(Hel-Ket olartak okunur :twisted: )

Sevgili Serter Kardeşim,
Teşekkür ederim...
Serter başardın !!!!! , Hellcat'in şeref listesine girdin,tarih yazdın... :)
Ne büyük şanstır ki 100. mesajı atmak sana nasip olmuştur...
Cumartesi akşamki Kat:3 konserinizde bu yarışmayı kazanmandan ötürü onurlandırılacaksın.
Bu şerefli görevi dostum Ozgür'e layık görüyorum,Ozgür bu ulvi görevi bizzat sahnede icra edecektir...

Respects...
Askin
Davul-Hellcat

hah, beliydi zaten yabancıya gitmeyeceği :))))

bu akşam verimli bir prova yaptık, 4 adet yeni şarkı yolda, 13 Haziran 2007 Kat3 konseri için duyrulur ;)

Merhaba,

13 Haziran Kat3'den sonra , Temmuz ayi içinde de Kat3'de olacağız.

Bu sefer hafta içi olmasından şikayet eden arkadaşlara müjde ; program cuma yada cumartesi olacaktir. bilginize... :)

Özgür
Gitar-Hellcat

dün gece saygıdeğer özgür beyi sahnemizde görmek hepimizi çok mutlu etti...tüm ısrarlarımıza rağmen ıslak ıslak çaldıramadık kendilerine...inşallah defalarca beraber çalma dileğiyle..çok eğlendik aşkın senide sahnemizde görme dileğiyle... :elsallaa

Serter'cim grubunuz harika,cok eglendik.Elinize,dilinize,yureginize saglık...Gene bekliyoruz...
Sahne davetin icin cok saol,Kapris grubuyla 1-2 sarkida ayni sahneyi paylaşmak benim icin buyuk gurur ve zevktir...
İnşallah diyorum...
Yaşasın Kapris-Hellcat kardeşligi...

Aşkın
Davul-Hellcat

Hellcat -Kapris kardeşliği derken merak ettiğim Kapris grubu ile tanışmış oldum bu benim için büyük bir mutluluktu.

Sertercim tebrik ediyorum seni ve diğer arkadaşları , mükemmeldiiniz. Özgür ü de büyük bir keyifle izledim ve de çok mutlu oldum eee iyi gitar her yer de belli eder kendini...Tebrikler gitarcı Özgür.

Eyvallah Sertercim,beni davet etmiş olmanız çok ince bir davranış , sizler sahneyi paylaşmak çok büyük zevk ve onur gerçekten, umarım dediğin gibi nice programda birşeyle çalarız. Tekrar çok teşekkürler hepinize.

Cimcime, sana da teşekkürler, gerçekten provasız 2 şarkı yaptık, çok da keyifli oldu.ben pek bir şey yapmadım;grup zaten taş gibi çaldığı için, insan arada kaynıyor resmen :)

öptüm herkesi.

Özgür

Arkadaşlar Kapris programında çok eğlendik çok harikaydınız,

Özgür seni Kardeş Grup Kapris sahnesinde görmek bizi çok mutlu etti,
çok iyiydin...

Sertercim tekrar tekrar bekliyoruz,

KAT 3 sayesinde tekrar biraraya geldik.

13 Haziran Kat 3 HELLCAT Konseri nde görüşmek üzere......

Sağol Zuzicim :)

bu arada dün çok verimli bir çalışma daha gerçekleşti, 3 adet yeni parça hazır, ama yine her zaman olduğu gibi , hangileri olduğunu öğrenmek için 13 Haziran'da Kat3'de olmanız gerekmekte....

Gercekten Kat:3'ü kutlamak gerek.Son derece bilinçli ve güzel müzik yapan grupları Bursa'ya getiriyor.İşte Şeytantüyü,İşte Kapris...Bu süper ikili grup daha birçok kez bizlerle olacak...Bursa kaçırmasın diyoruz...
Gelelim Hellcat'e...
Gitaristin soyledigi gibi 3 yeni şarkı hazır,tabii ki gaz oldu...Grupta henüz çözüme ulaşmamış bir olay var,düz şarkı giremiyoruz :)...Şarkıların esas sahipleri dinlese şarkılarının ne hale geldiğini,allah muhafaz ....Bir 4.gaz bile gelebilir duruma göre...
Bekliyoruz arkadaşlar...
13 Haziran, Kat:3

:metal

Müzikle kalın...
Davul-Aşkın

Saygın için teşekkürler, ama biraz daha açarmısın?

daha önce duymuş olabilirsin, ben sana direk benim bildiğim bir kaç örneği paylaşayım;
-direk olarak F6F savaş uçağı modeli
-Marvel Comics'e ait cizgi roman kahramanı
-bir motorsiklet modeli, F113 yanlış bilmiyorsam
-Hellcat Records diye bir firma mevcut
..
.
bu liste çoğaltılabilir.

Siz hangisisiniz dersen ; belki hepsinden biraz 8) , ama aslında isimin çıkış noktası çok farklı, bu da bize kalsın.

İsmi daha önce bir yerde duymuş olabilirsin , ama unutmamak lazım ki İngiltere'de 243,000 kişinin adı John Smith! ;)

13 Haziran Çarşamba günü Kat3'de görüşmek üzere...

Ankara'ya gelmek istiyoruz,ne de olsa 2.şehrim...Ben ve Ozgur ODTU mezunu oldugumuz için Ankara'nin yeri ayridir bizlerde...
Bu sene icinde mutlaka bir Ankara programı olacak...

Respects
Davul-Aşkın

Desenize şurada sadece sayılı saatler kaldı 8)

Bir takım aksilikler çıkmıştı ama Özgürcüm seni izlememeyi göze alamazdım :LOL: Yarın akşam gene çok eğleneceğiz :beer içip coşacağız.....

Bu kez de seni fotolayacağım kare kare :LOL:

Geri