Iron Man

'Forum Meydanı' forumunda Jack-- tarafından 12 Mayıs 2007 tarihinde açılan konu

1. Directed by Jon Favreau
    Produced by Avi Arad
    Kevin Feige
    Written by Comic Book:
    Stan Lee
    Jack Kirby
    Screenplay:
    Arthur Marcum
    Matthew Hollaway
    Mark Fergus
    Hawk Ostby
    Starring Robert Downey Jr.
    Terrence Howard
    Gwyneth Paltrow
    Jeff Bridges

2 Mayis 2008

2. ufff! kostüm bu mu? süper ya! merakla bekliyorum, ama çok var!

3. Fragmanalrı cıktımı bi bakim cıktiysa buda saglm olması gerekn filimlerden umarım saglam yaparlar.Venom gibi ezik yapmasnlarda.

Robert jr. mı layik görmüşler ıron man'e :D

4. fragman şu anda yok.

filmde orjinal; gri zırh 10 dakika felan gözükecekmiş

yanlış hatırlamıyorsam film ilk başlarda afganidan'da başlıyormuş. orjinalinde vietnam'da başlıyordu.

5. konusu nedir iron man in

6. Benim asıl merak ettiğim kostüm resimlerde cgi gibi duruyor filmde nasıl olacak?

7. Youtube da gizli çekilmiş görüntüleri var filmin.

8. ayni resimlerdeki gibi, cok iyi yapmislar

9. Hayır dizayn olarak süperde. Resimler cgi gibi. Filmde gerçek kostüm mü yapıcaklar yoksa efekt mi olacak onu merak ediyorum.

Bu aralar geçen yıl çıkan civil war serisini okuyorum. Ordaki kostümü göğüs kısmındaki zabazingo burdakir simden farklı elmas şeklinde. O hali ile direk superman amblemini çağrıştırıyor. Bu şekilde yuvarlak yapmaları iyi olmuş.

10. youtube da var bazi goruntuleri, buraya ekledigin resimler gercek degil tabi, ama gercek kostumde boyle
    cizim cok iyi, Michael Turner en sevdigim cizerlerden biri
    batman cizimleri ozellikle iyidir

11. Ha IRONMAN diye bir ünvan olduğunu belirteyim gerçek hayatta :D

Hatta bakınız İLK TÜRK IRONMAN

ALPARSLAN SUHA TANRIKULU
    IRONMAN SUHA

Kendisi abim olur :)

12. Yahuu bu resimde niye SPAWN yok haaa :) ortada olsada iki tarafada saldırsa :) neyse zati spawn'nın romanı bitdi :( Fragmanını izledim Iron Man in ama filimin swon 20 yada daha az zamanında bu yukarda gördügünüz asıl kostume bürünüyor kendisi.Fragmanda öyle en azından.

13. fragman dolanıyor ortalıkta. resman insaının ağzının suyu akıyor.

fragmanda esas güzellik black sabbath'ın "iron man" parçasının kullanılıyor olması. heyecan ve merakla bekliyoruz.

14. vay ironman he.çok iyi olacak gerçekten de...

15. cunku spawn marvel comics ckarakteri degil, image comics karakteri. ironman filmin baslarinda orjinal konusunda oldugu gibi gri buyuk demir bi zirhla cikiyor, daha sonra orjinal sari kirmizi(GS) zirhini giyiyor. 20 sn fragmanda filmde daha uzun gozukucek, 25 sn kadar

16. Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

17. Film bügün itabariyle vizyona girmiş bulunmakta...

18. Daha yeni geldim filmden... şunu söyleyebilirim: Harika! 2 sene önce İron Man'in sinemaya uyarlanacağını duymuştum. 2 sene beklediğime değdi. Gözünüz kapalı gidebilirsiniz filme. 2 filmi sabırsızlıkla bekliyorum.

Dip Not: Filmin bitiş jeneriğini mutlaka izleyin, çünkü jenerikten sonra gizli bir sahne varmış. 2.filmin hazırlık sahnelerini ve düşmanın kim olacağını gösteriyormuş. Dün gazetede okudum bende. sırf gizli sahneyi görmek için filme bir daha gideceğim.

Bu Sayfayı Paylaş