Knightmare (Heavy/Power Metal) - Ankara

Eyvallah arkadaşlar tekrar çok ama çok teşekkür ederim.

Dediğim gibi bu aslında rutin bir olay ayda 1 yaşadığım, Nisan ayından beridir. Ama iyi dilekleriniz kendimi dah iyi hissetmemi sağlıyor. Bunun için çok teşekkür ederim hepinize teker teker.

Askerlik ve albüm sonrası umarım bol ve coşkulu izleyicili, dinleyicili konserlerde görüşmek dileğiyle... ;)

P.S alpago' ya: Eyvallah saolasın :) ama ben nere davul üstadlığı nere :) benden olsa olsa kalfa aday adayı olur başkada bir halt olmaz valla billa :)

Bu Dünya' da Virgil Donati, Thomas Lang, Steve Smith vb. insanlar oldukça davul çalıyor taklidi yapmaktan başka bir şey yapamayacağım :D

Görüşmek üzere... adios :twisted:

Kemal, sevgili Kardeşim,

çok geçmiş olsun, çoktandır girmiyorum foruma yeni görüyorum... umarım herşey yolundadır. Ayrıca askerlik için de allah kavuştura diyorum, tüm Knightmare' e selamlar sevgiler...

Eh en sonunda kayıtlar bitti, miksaja başladık. 1-2 hafta miksaj sürse, bir okadarda mastering sürse, bandrolüydü, basımıydı derken 2008 gibi albüm çıkar. Meraklılarına duyurulur.

Kalp olayı yüzünden askerlikten yırtmış bulunuyorum bu arada. :)

Ona göre. Çok tehlikeli Knightmare konserlerinde ( inşallaaaaah albümden sonra ) :D görüşmek dileğiylen ;)

:twisted:

kemalcim uzun zamandır yazamadım, görüşemedikte özledim valla öncelikle gecikmeli olarak çok geçmiş olsun sana, askerlik içinde şimdilik sevindim senin adına, albüme gelince beklicez artık mecbur yapacak bişey yok hadi hemen desekte olmayacağı için sabır bizede sizlerede abilerimede sevgiler, saygılar

CelestialEra demiş ki:
Kalp olayı yüzünden askerlikten yırtmış bulunuyorum bu arada. :)

Ona göre. Çok tehlikeli Knightmare konserlerinde ( inşallaaaaah albümden sonra ) :D görüşmek dileğiylen ;)

Vatani görevden kaçılmaz!
Ayrıca albüm için 2008 deniyor. Şimdi ben sorarım, 2008'den önce konser yok mu? Bu ne biçim iştir yahu? KıNaytmeyr, KıNaytmeyr...

Bulloween demiş ki:
Gelen ısrarlara daha fazla dayanamıyacağız galiba. O zaman albüm ağustos gibi biter galiba. Konserlerde peşinden inşallah.

Bu Çok Güzel Bir Haber ... :twisted: Çok Sevindim Sizin Adınıza ... Başarılarınızın Devamını Diliyorum ... :metalhead

Bu Arada Kemal Senin Yaşadığın Sağlık Problemlerinden Dolayı Hakikaten Çok Üzüldüm :evil: Ama Askerlik Olayını da Bir Şekilde Atlatman da Güzel Bir Haber 8) :LOL:

Bakmayın arkadaşlar Büllo' nun 2008 kandırmacasına :) :p

Son açıklamasındaki gibi inşallah sürecin herhangi bir aşamasında bir aksaklık olmadıkça hedeflenen tarih Ağustos ayıdır ;)

Umarım öyle de olur :D

İlginiz için teşekkürler. Ama gerçekten beklediğinize ve sabrınıza değecek bir albüm geliyor... cızzzz :twisted: ;)

geçmişten çok güzel bir foto.gerçi yıl 2006 artık grup fotosu çektirmek demode olmuş gibi görülebilir ama böyle birşeyi albümün içine falan koymanızı sanırım tüm knihtmare severler ister.internet girdi araya mertlik bozuldu .eskiden grup fotosu bir iletişim biçimiydi.grup,biz buradayız,sağlam ve yan yana duruyoruz derdi.fanlar için sembolik bir değeride vardı ve grupla özdeşleşmek için vazgeçilmez şeylerdi grup fotoları. nerde o eski günler,fanzinler vardı.kaset çekilirdi eşe dosta.unutulmaz seksenler.seksen o yıllar geri gelmez diyerek yazımı bitiriyorum.başarılar

Geri