InfradarK(Thrash Metal)-Ankara

arkadaşlar yaz sezonunun gelmesiyle yolcuda olan programımız bitmiştir....bundan sonra konserlerde görüşmek üzere ve grubumuzda bass çalan Ali arkadaşımız bazı nedenlerden dolayı grupla yollarını ayırmıştır...

grubumuza Ali arkadaşımızın yerine Emre arkadaşımız gelmiştir...

müzikle kalın

ewet arkadaşlar bazı sebeblerden dolayı yollarımızı ayırdık artık infradark_bass_player değilim amaa müzikte yollarımızı ayırsakta sonunaa kadar dostuz!!!!! INFRADARK'ın sonuna kadar one number destekçisiyim!!!!ben sizin herzaman arkanızdanım:D :D ( gruptakiler anladıı). hepinizi çok seviorum başarılar beyler yolunuz açık olsun;) we son olarak şunu diorum '' INFRADARK TILL DEATH'' wede bakkala gidip ekmek istersen yumurta wermezler;) sewgiler saygılarrr...............................

infradark_bass_player demiş ki:
INFRADARK'ın sonuna kadar one number destekçisiyim!!!!ben sizin herzaman arkanızdanım:D :D ( gruptakiler anladıı). hepinizi çok seviorum başarılar beyler yolunuz açık olsun;)

Ali kardeşime bugune kadar gruba verdiği emek için çok çok teşekkur ediyorum,Demek istediği NUMBER ONE dı sanırım senin engilizceni sevim Ali:D(anladın sen onu)bu arada bizde senin herzaman arkandayız:D:D:D:D

eveeeeet arkadaşlar INFRADARK konser sezonunu İSTANBUL DOROCK barla açiyor.. 8 haziranda vip organizasonun yüxexes dergisi ve dream tv sponsorluğunda hazırladiği konserde INFRADARK ta bulunacak ve kafa koleksiyonuna istanbul'dan yenilerni ekleyecek!!!! thrash seven tüm istanbullulari beklerizzz!!

müzikle kalin..

evett arkadaşlar kısa bi süre sonra "Resseruction" isimli bestemizi yayınlıcaz....Şu an Agony isimli bestemizi facebooktaki Infradark Music Band isimli sayfadaki videolar bölümünden dinleyebilirsiniz....görüşmek üzere....

Tembelliğimizden dolayi bugün itibariyle ODTÜ seçmelerinde elenmiş bulunmaktayiz...

3 aydir studyoya girmeyen grup seçmelerden 2 saat önce studyo alip girmiştir..
bu aşiri ve gereksiz güven bu duruma düşme sebebi olmustur..

en azindan bunun farkindayiz..

bu olanlar "herşeyde bi hayir vardir" temeline dayanarak düşünülürse , bizim bu olaydan bi ders aldiimiz açiktir..

kaybetme kamçisiyla yola devam edeceğimiz gerçeği , bundan sonra olacak yikimlarin habercisidir!

bizi dinleyen seven destekçimiz olan herkese duyrulur ve bu hatamizdan dolayi özürdilmeyi kendimize borç biliriz..

Arkadaşlar Infradark ' ın yeni elemanı ve eski yedek gitaristi olarak :D şunu söylemek istiyorum bomba gibi gelicez davuldada bundan sonra büyük ihtimal kerem olacak besteler yolda beklediğinizi alıcaksınız...:)

Geri