Bloodbath

selam bloodbath şimdilik reflection in the cave adlı parçanı dinledim hoş olmuş.açıkçası ben senin yerinde olsam bir de güzel bir vokal kullanırdım!! gerçi sesin buna yeterli mi bilmiyorum ama parçanda kesinlikle bir vokal eksikliği var!!! onun dışında bourre coverını beğendim!anladığım kadarıyla on parmağında on marifet var:) kendini geliştirdikçe parçalarında da ilerleme olacağını düşünüyorum biraz daha bu konu üzerinde çalışırsan daha titiz ve daha hoş ürünler ortaya çıkacağını düşünüyorum(şuanki halide gerçekten hoş) başarılarının devamını dilerim

cok tesekkur ederim yorumlarin için, on parmaginda on marifet bayaa bi abarti oldu. :)
herkesin ortak fikri vokal eksikligi. bişiler yapmaya çalişiyorum... tekrar tesekkurler..

barış bestelerini beğendim güzel olmuş eline sağlık... yalnız herkesinde yazmış olduğu gibi bende vokal eksikliği olduğunu düşünüyorum!özellikle de reflection in the cave de bence bir brutal vokal olsa iyi olurdu:) neyse yine de güzel olmuş başarılarının devamını dilerim ayrıca bourre ve voice of the soul coverları da güzel olmuş....

eruption ve lonely mani de dinledim sonunda!lonely man gerçekten çok hoş olmuş dinlediklerim arasında the last waiting den sonra en çok beğendiğim lonely man oldu.. bi de where is my mind coverını indirdim ama kayıttan olsa gerek pek bişey anlayamadım:)nese şarkı zaten güzel sende güzel çalmışındır elbet.. tekrar başarılar dilerim...

hasicktear eyvallah ;) , lonely man i tekrar kaydetcem ama su siralar bi cover projesi ile ilgileniyorum. onu bitirir bitirmez lonely man i tekrar kaydetcem. where is my mind i tekrar kaydettik yazin başinda. hatta vokal bile yaptik ama simdi o paralysed adli arkadasin bilgisayarinda ve kendisi de tatilde oldugu için upload edemiyoruz. yorumlar için tesekkurler tekrar. :)

merhabalar öncelikle forumda ve bu müzk teknolojisi olayında yeniyim.Yapacağım eleştirilerin sizin için bir önemi olmasın yani :LOL:

tabiki bu mevzuyla derinden ilgilenmeye başladım.Ve bende ilerleyen sürelerde sizlere birşeyler dinleteceğim.Teknolojik bölümünü eleştirmem gerekirse parçanın. bi arkadaşın dediği gibi parçayı dinlerken kafamı sağa çevirmem gerekti :) bide bas gerçekten yok gibi daha desteklenebilir.

Diğer eleştirime gelirse.Bunu çok rahatlıkla söyleyeilirim ve içimde bir o kadar rahat olur bu eleştiriy yazdıktan sonra. Kesinlikle Armoniden yoksun... İçinde ßarındırdığı şeyin adı tam anlamıyla müzik değil bence...

öncelikle müziktek forumunaa hoşgeldin. sanirsam reflection in the cave in ilk halini dinlemissin cünkü ilk hali yaptigim ilk kayit oldugu için biraz acemi işi olmuştu. sol-sag oranini tutturamamistim. simdiki halini bi dinle derim yine ayni linkte. reflection in the cave new den indirebilirsin. yorumlarin için tesekkur ederim..

slm bloodbath
daha yeni yeni yazmaya başladım forumlara
müzikteke girince de bu başlık bayağı dikkatimi çekti.parçalar gerçekten çok güzel.reflection in the cave de de bass a biraz daha ağırlık verebilirsin bence.onun dışında süper.bourré cover ını da çok beğendim bu arada.

Geri