Insizition (Deathcore) Ankara

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda Refshement_guitar tarafından 18 Ekim 2007 tarihinde açılan konu

1. Grubumuz 2006 yılında kurulmuştur deathcore türünde müzik yapıyoruz gurup elemanları:

Vokal-->Emre
    Gitar-->Gökhan
    Gitar-->Yaşar
    Davul-->Emin
    Bass-->Emre
    SAYGILAR

2. Gurup en kısa zamanda bestelerle ve konserlerle karşınızda olucakdır:D. Şu andaki cover olarak çaldığımız şarkılar:

Katakylsm:In shadow and dust
    All shall perish: laid to rest
    Dark tranquility:Zodijackyl light
    Kill switch engage:My last serenade

3. Başarılar diliyorum arkadaşlar.İstediğiniz gibi olur umarım herşey :p .Hadi görüşürüz :)

4. Hayırlı olsun laooo Death-Bite the Pain!!!

5. Beyler, başarılar dilerim. Her şey süper olacak ...

6. Umarım herşey istediğiniz gibi olur,Başarılar.

7. hadi bakalim koçlar basarılar hepinize :p

8. Arkadaşlar 9 Aralık pazar günü konserimiz vardır saat 3 gibi sahnede olucuz konser Root bardadır herkezi bekleriz saygılar

9. Konserdeki repertuarımız
    Kill switch engage--->My last serenade
    Katakylsm--->In shadow and dust
    All shall perish--->Laid to rest
    Parkway drive--->Smoke em if you got em

10. başarılar..kolay gelsin..

11. EMİN leyn çal davulları vur kırbacı sırtına :) ENKAZ seviyo olm sizi hadi kurban kim tutar sizi be heyttttttttt

12. emin hadi len radyoya çıkıyoruz :D
    konserde başarılar beyler

13. bugün kötü oldu beah canlarım nese artık önünüzdeki maçlara bakın..seviyorum sizi

14. Ben de bas çalacaktım bu gün ama olmadı kısmet değilmiş :) İçip içip olay çıkarıyo millet sonra olan gruplara oluyo. Neyse, ileri bakmaya devam, geriye bakmaca yok.

15. Arkadaşlar bu konser hüsranla sonuçlandı ama 3 hafta sonra tekrar root barda konserimiz vardır ondan 1 veya iki hafta sonra biziz barda konserimiz vardır herkeze saygılar

16. [​IMG]

17. elinize sağlık beyler güzel bir konserdi, "crystal mountain" :D

18. saol ell....her şey içn teşkkrler ynden

19. STUDYO 218 acıldı!!! Sizleride bekleriz..Calısmalarınızda basarılar...

20. Arkdaşlar 10 aralık pazar günü biziz barda konserimiz vardır 10 ytl +18 herkezi bekleriz

Bu Sayfayı Paylaş