cicibebe

Evet, Antalya'da yapılan Meditour Akdeniz Turizm Skokosu'nun bitişi sebebiyle soğuk Ankara'mıza geri döndüm. Herşey dahildi lan..

Öncelikle herkese tek tek teşekkürler mesajları için :) Dinlemekten zevk aldığınız bi müzik yapabildiğimizi duymak çok güzel.

Biraz da Kıvancın bahsettiği "en en en ciddi kayıt" olayını açalım: Engin'in hala askerde olması ve hala bir basçımız olmamasından ötürü 5-6 ay kadar sürmesini öngördüğümüz bir albüm kaydı sürecine girmek üzereyiz. Hepimiz biliyoruz ki bu işler "dan" diyince olmuyor, başlayıp yarıda falan da kalabiliyor. Onun ötesinde albüm yapmaktan ziyade güzel bir albüm yapmak önemli. Bu açılardan umuyorum ki bu tarz sorunlarla karşılaşmaz ve istediğimiz gibi bi kayıt koyabiliriz ortaya. Bu konuda biz tam destek veren Mars Yapım ve Uğur Memiş'e de tekrar teşekkür ediyoruz buradan.

Hayırlısı diyorum. ;)

Kim dedi yahu ??? Buraya bakmasam haberimiz bile olmayacaktı, teşekkür ediyoruz Can'a. Artık tekrarını izleriz.

Bir de kim dedi, ne dedi acaba tam olarak onu da bi iletebilirsen pek seviniriz :)

tebrikler demiş ki:
maresalx demiş ki:
http://www.youtube.com/watch?v=vxqIojmR-K0 ;)

Abi çok teşekkür ederiz yahu, pek bi mahçup ettin bizi akşam akşam. Yakın zamanda kayıt başlayacak umarız, umarız güzel olur :)

bekleriz efem

ayrica sunu soylemek istiyorum cok iyi paylasim + rep

rep9ra.gif

abi öncelikle başarılar dilerim. cicibebe adını görünce aklıma ilk annemin küçükken bana ayakkabı aldığı dükkan geldi :) daha dinleyemedim ama umarım başarılı ve verimli bi kayıt olur.

Davul kayıtları muhteşem oldu. Eline, ayağına sağlık Kıvanç. Parçalar da pilot halleriyle bile çok hoşuma gitti. :) Kayıtların devamı da başladığı gibi olur inşallah, yolunuz açık olsun. ;)

Saygılar...

Sevgili Himmler ve Onur, yorumlar için çok teşekkürler.

İlk 5 şarkının kayıtlarına başlamış durumdayız. Cem Tuncer bugün bas kayıtlarına başlayacak, kendisinin kayıtlarından sonra artık biz gitarcılar da işe başlayabileceğiz. Sonra da ikici parti kayıtlar ve vokaller alıncak, yani yolumuz uzun. Tahminime göre kayıtlar yaz başına kadar sürecek. Hayırlısı olsun diyoruz.

Görüşmek üzere ;)

Sevgili Cem Tuncer'i alnından öpmek istiyoruz, zira kendisi bas kayıtlarından alnının akıyla çıkmıştır ve hepimiz biliyoruz ki tüm vitamini akında değil mi ahah..

Gerçekten de çok güzel oldu baslar teşekkürler Cem diyoruz.

dear gitar kayıdı,

sana başladığımız için çok mutluyuz. ne mutlu bize. yaşasın fender, kahrolsun ibanez.

yours faithfully(köpek miyiz lan?)

sevgili onura, vox marka amfisini kullanmamıza izin verdiği için çok teşekkür ederiz. gitar kayıtları devam etmektedir, les pauller, espler, stratocasterlar havada uçuşmakta, seanslar adeta bir kahkaha tufanı edasında geçmektedir.

görüşmek üzere.

tornado demiş ki:
dear gitar kayıdı,

sana başladığımız için çok mutluyuz. ne mutlu bize. yaşasın fender, kahrolsun ibanez.

yours faithfully(köpek miyiz lan?)

sevgili onura, vox marka amfisini kullanmamıza izin verdiği için çok teşekkür ederiz. gitar kayıtları devam etmektedir, les pauller, espler, stratocasterlar havada uçuşmakta, seanslar adeta bir kahkaha tufanı edasında geçmektedir.

görüşmek üzere.
Rica ederim arkadaşlar, mahçup ediyorsunuz beni. :oops: Amfiyi tonlarken bile buram buram soundunuz geldi... :D Çok güzel olacağa benziyor amma ve lakin. :p

Sevgiler...

Geri