Hot Sauce

arkadaşlar 2. haftamızda grup olarak çok eğlendik bunu bildiriim dedim... özellikle cumartesi gölge pub seyircisine teşekkürler... ayrıca istanbul dan saklıkent e konsere gelen eski arkadaşlarımız DIREC-T inde konserden sonra gelip bize katılması ayrı bir keyif oldu özlemişiz onlarıda... bu hafta da aynı saatlerde görüşmek dileği ile...

yorum

aklıma gelmişken geçen cuma egemen çok durgundu sahnede,
onun daha canlı olmasına alışmıştık :( ,
yine de keyifli bi programdı ;) sonuna kadar kalamasam da..
yarın çok daha coşkulu olması dileğiyle
kendinize ii bakın..

vocal_redhanded

valla bi sen varsın süheyla bizim forum u takip eden zaten ;) böyle gel arada sırada yazki zengin görünsün bari :p Uzun ara verince unutulduk tabi diicem de eskidende fazla yoğun olmazdı buralar... Egemen konusunda ise şuan hatırlamıyorum nasıl olduğunu ama tutuk da değildi be...

arkadaşlar sizi dün gece dummy de dinleme fırsatı buldum:)) ilk defa çaldığım grubu elime bir bira alıp karşıdan izledim. Ben çok memnun kaldım..şarkılar da güzel olmuş aynen bu şekilde programlara ve provalara devam..bu gece de inşallah gölgede bakıcam tadınıza:)

gorkemogut demiş ki:
valla bi sen varsın süheyla bizim forum u takip eden zaten ;) böyle gel arada sırada yazki zengin görünsün bari :p Uzun ara verince unutulduk tabi diicem de eskidende fazla yoğun olmazdı buralar... Egemen konusunda ise şuan hatırlamıyorum nasıl olduğunu ama tutuk da değildi be...

ne demek efendim her zaman:D
ne de olsa kardeş grup sayılırız..
ayrıca ne unutulması cumaları siz sahne aldıınızda nasıl da kalabalık oluyor,kıskanıyorum açıkçası ;)
gerçi bu hafta kalamadım sizin programa aksilik oldu
ama haftaya mutlaka orda olacğm,
iyi bakın kendinize

emre cim süpersin, 4 günlük izninde bizi yanlız bırakmadın... bu arada barbaros bey lütfen kendinize haksızlık etmeyin... ayrıca süheylacım teşekkür ediyoruz, haftaya kal bi parçada çık söyle bizle... ayrıca necrophiliac çok teşşekür ederiz bu yorumun için... haftaya görüşürüz...

tabii ki sizinle şarkı söylemek isterim,
elimde olmadan çıkan aksilikler dışında bu cuma mutlaka kalacğm programınıza,
senin de bize bi ain't no sunshine sözün vardı görkem,unutmamışsındır sanırım ;)
cumaya birlikte eğlenmek :zipla dileğiyle
hepiniz iyi bakın kendinize..
:elsallaa

vocal_redhanded

arkadaşlar özel olarak sorulan birkaç sorunun cevabını burdan söylemek istedim:

1. İnternet sitemiz mart ayı içinde tekrar açılıcak ve yeni fotolar ile demo kayıtları bulunacak.

2. Üniversite şenlikleri konusunda şuan herhangi birşey düşünmedik zaten daha şenliklerin olmasına da çok var, fakat bazı üniversitelere geçtiğimiz senelerdeki kötü koşullar dolayısıyla kesin çıkmama kararımız var bunların başında Hacettepe Üniversitesi geliyor. (Bir Hacettepeli olarak bundan utanıyorum.)

3. Başka barlarda çıkmayı şuan için düşünmüyoruz ama görüşmekte olduğumuz bir yer daha var bunu daha sonra açıklıcaz.

4. Bu tarz bilgileri (şenlikler, konserler, bar programları vs...) yakında tekrar açılıcak olan internet sitemizden takip edebileceksiniz, biraz daha sabır...

Sanırım şimdiye kadar gelmiş bütün özel soruların cevaplarını verdim... Çok teşekkürler...

selam herkeslere,cok guzel bi haftasonu gecirdik...emre ve ilker superdi...ayrıca baslangıcta cok cekindigimiz golge pub,bi harika oldu dogrusu..suheyla haftasonu mazeretini biliyorum..bu hafta cıkaracagız seni bi yere kaybolma...cumaya gorusmek uzere herkesi bekliyoruz.... :arrow:

tebrik..

bu cuma çok iyiydiniz,
hepinizi ayrı ayrı kutluyorum.
çok eğlendik,
sizinle şarkı söylemek de çok keyifliydi,jestiniz için de ayrıca teşekkür ederim ;)
bi de dr.ege seninle bi gün jamiraquai feat.anastacia yapalım sana da uyarsa,
hepiniz çok iyi bakın kendinize,
görüşmek üzere..

vocal_redhanded

Geri