Hot Sauce

aldigim bi duyuma gore;) bu cmt son kez caliyormussunuz...daimi bi dinleyiciniz olarak son gecenizde orda olamamak benii derinden yaraladi:( severek ailecek dinlioduk:) ama hep bi umut var icimde..;)
hayatta basarilar arkadaslar!

Son programınıza da geldim, hakikaten çok sağlam müzisyenlerden oluşan bir grup, tekrar takdir ettim.
Hele Semih gibi bir "dana"nın o grupta nasıl ruh katarak davul çaldığını görünce iyice dumur oldum :) Bir daha hiç çıkmayacak mısınız bu kadroyla? Yoksa sadece Gölge'de çalma işi mi bitti?

Can_Besli demiş ki:
Son programınıza da geldim, hakikaten çok sağlam müzisyenlerden oluşan bir grup, tekrar takdir ettim.
Hele Semih gibi bir "dana"nın o grupta nasıl ruh katarak davul çaldığını görünce iyice dumur oldum :) Bir daha hiç çıkmayacak mısınız bu kadroyla? Yoksa sadece Gölge'de çalma işi mi bitti?
eee olum can bu hallere gelene kadar neler cektım ve ya cektırdım dıger arkadaslara bı sor :D valla baba su anlık ara verdık bakalım yenı yılda neler olur hayırlısı olsun ne dielim.dana ha bunu da bi ara konusalım :D

Olm naaptınız ya? Cumartesi gölgeye gitme sebebimi haşat ettiniz vallahi. Neyse, yapın birşeyler, geri dönün. Bad Girls çalan adam şart bak ortamlarda, duymazsam ölürüm mahrumiyetten.

arkadaşlar gerçekten acaip duygulandım kendi adıma... mesleki durumlar gereği ara 2 ay ara vermek zorundayız... ocak 2006 ile beraber tekrar geri dönmek için çalışmalara başlıcaz... umarız herşey planlandığı gibi gider ve tekrar görüşürüz... bütün yorumlar ve destekler için çok teşekkürler...

Merhaba herkese..
uzun bir aradan sonra sahne alacağımızı duyurmak isterim.yılbaşı gecesi gölge deyiz.hemen belirteyim bu tek gecelik büyük buluşma için gurup üyeleri uzak şehirlerden beni kırmayıp gelecekler.bir daha ne zaman toparlanabiliriz bilemiyorum.o yuzden herkesi bekliyoruz.şimdiden herkese iyi yıllar ,cumartesi gecesi görüşmek üzere........

Geri