Butterfly Effect / Kelebek Etkisi I-II

filmi izledikten sonra uzun bi sure etkisinden cıkamadım. bu arada maalesef izleyemedim ama director's cut editionı cok guzelmis yani bana cekici geldi en azından.
bu filmi izledikten soora bu hareketi yapmasaydım acaba cok mu farklı bi hayatım olcaktı die dusunuo bilemessin ama :? :!:

bi film kendisini aynı gün içersinde 2 defa seyrettirebiliyosa güzeldi ( kendim den biliyorum) cidden cok güzel bi film keske sinemada izleyebilseyim

bir kere filmin konusu çok güzel ve değişikti... biraz karışık buldum, 2. kez izlediğimde konuya hakim oldum, size tavsiyem mutlaka izleyin...

evet piskopatçaydı izlerken hop oturup hop kalkıyorsun hatta ayakta izlettiriyor kendisini...popomun üzerine oturayım diye özlemle bekliyorsun...son dönemlerde yapılmış en can alıcı filmlerdendi...finali de vurucuydu oldukça...

gerçekten arşivlik bir film.bende ender iz bırakan filmlerden biri olmuştur...

SinceYourDeath demiş ki;
inanılmaz bi film akıllara zarar ama sonunda o kızla konuşsa herşey çok güzel olacaktı

eğer kızla konuşsaydı filmin bi orjinalliği kalmazdı.
eski türk filimlerinin mantığıyla seyredersen böyle düşünmen normal.bu aşk filmi gibi bişey değil ki mutlu sonla bitsin. :)

bu filmde,hayatının birçok ihtimalini görüyor.gerçekten derin bir film...

filmi 2 kere izledikten sonra tam olarak anladım ve o çocuk yerinde olmak istedim beynimin icinde o kadar anıyla yasamak hemen hemen iyi kötü her seyi tatmak süper olurdu sanırım ama film daha karısık hale getirilip farklı olasılıklardan yola cıkartılıp daha da genisletilebilir yane 2.si cekilebilir belki de sonunda tam video ları yakıp yakmadıgını hatırlamıyorm onları yakmadıysa yada tekrar günlük yazmaya başlarsa kahramanımızı 30 lu yaslarda cok daha degisik maceralar bekleyebilir.

bence çok güzel bir filmdi gerçi ben de bi ara gene ne olcak ya diye bekleme modundaydım ama bence çok da kasmıyor o bekleme kısmı. güzeldi yani tavsiye ederim

film kusursuzdu yaa...insanın geçmişe dönüp yaşamını değiştirmek istemesinin hem iyi hem kötü yönlerini çok ii anlatmışlar.ben şunu analadım filmden bırakın yaşam olduğu gibi aksın değişitrtirmeye çalıştığın sürece herşey karışır.

Geri