Gripin'

denoktabenokta demiş ki:
ya albümü aldım''hikayeler anlatıldı''
2 gün içinde bütün şarkılarının ezberledim,akustik parçaların yer aldığı cd'de 3 tane de canlı performans var,dinleyin stüdyo kayıtlarıyla aynı düzeyde canlı performans solistin adını bilmiyorum ama kayıtlarda sesiyle hiç oynanmamış,çok güzel sesi var,bu arada ''kimseler karışmasını'' tek geçerim
birolu diyorsun.ben de onun sesini tek gecerim.cok guclu değil ama hakkaten etkileyici bir ses.
izmir urla konseri muhtesemdi.tavsiyem ilk gorduğunuz gripin konserine zıplayın pişman olmazsınız.

deniz özbey (vega) ile düet yaptıklari "üc" adli parcayi ne zaman duysam loop'a almam ile rahat 10-15 defa dinliyorum, mükemmel bir calisma, daha önce vega ile beraber konserleri olmus, tekrarlasmasi dilegiyle..

bencede üç çok güsel bi şarkı bide deniz özbey olunca süper bi düet olmuş iki muhteşem sesle ama benim favorim ve arka arkaya dinlediğim tek şarkı karışmasın kimseler herhalde biroldan başkası sölese bu şarkıyı bu kadar güsel olmazdı.. onun gibi beni etkileyen bi ses daha yok Türkiyede nerdeyse... :D başarılarının devamını dilerim gripin'in....

yeni albüm bomba olmuş hakkaten.. piyasadaki bir çok grup bi 5-6 yıl sonra silinicek ama eminim biz hala Gripin dinliyo olucaz:)
bırakın isteyen istediğinin şarkısın söylesin.. rezil olucaklar olur zaten, hem bence bazen ortaya çok dinlenesi şeyler çıkıyo.. anti-arabesk değilim açıkçası.

Karışmasın kimseler benim de favorim..:)
Güzel düşünceleriniz için çok teşekkürler arkadaşlar.
Eleştirileriniz için de..
Cuma gecesi Studyo Live da olacagiz..Cumartesi Unimayfest te
9 haziranda St.Michel de,10 haziran da Bursa da,11 haziran'da Kadikoy Anadolu lisesinde ve 12 haziran'da Levent Gosteri Merkezinde calcagiz..Bekleriz..

Albümü geçte olsa aldım gerçekten çok güzelmiş cuma studio live delermiş gidilsi görülesi bir durum ama önümüzdeki hafta sebastian bach var ve tercih etmek gerekince...... üff ya konserlere para yetişmiyor kardeşimmm

Karışmasın Kimseler'in hikayesi ile ilgili bişeyler çarptı kulağıma.. ne kadar doğru acaba? Ya da daha önceden tartışıldı da ben mi uzak kaldım?
Neyse küçük bi sır; ankara-izmir yolculuğum sırasında yaklaşık 8 saat boyunca o şarkıyı dinleyip ağlamıştım:( uzun zamandır o kadar samimi bi ses, yorum, sözler duymamıştım.. we bunu nedense kimseye anlatamadım.. sizinle paylaşmak istedim :D

Karışmasın kimseler gece yolcuları : Hayatında sürekli yeni insanlarla tanışan ve bu insanlar yüzünden sevgilisi ile arasında sürekli tartışma yaşayan, tanıdığı insanlar yüzünden zarar görüp sevgilisi'ne bağıran ve bunun üzerine yazılan bir şarkı karışmasın kimseler...

-maNga_ruleZz- demiş ki:
birolnamoğlu demiş ki:
Cuma gecesi Studyo Live da olacagiz..Cumartesi Unimayfest te
9 haziranda St.Michel de,10 haziran da Bursa da,11 haziran'da Kadikoy Anadolu lisesinde ve 12 haziran'da Levent Gosteri Merkezinde calcagiz..Bekleriz..

hepsi süper de ben peşinizden istanbul'a koşmak zorunda mıyım illa ya:))
izmir'e gelin hadiii:))

hakkaten ya hasret kaldık izmirde size... burda iki guzel kız çağırıyoruz konsere gelmiyorsunuz 8) di mi ruleZz :D

hayat mars etti ustelik zar tutarak yine bense sıkıldım hep yek atmaktan kadere....
super bir şarkı album bence çok iyi keşke çıkış şarkısıda bu olsaydı ama bence ya da ruzgar bence album tamamiyle guzel olmakla beraber rugar ve hayat mars etti biraz one çıkıyor en azından benim için

ya ankaraya ne zaman gelcekler yaa gelsinler artık... lütfennnnnnn!!!! rüzgar benim favori şarkımm..ayrıca gurup üyelerini bu kadar samimi oldukları için tebrik ederimm.. hep böyle kalırlar umarımm :) :)

tüm rock severlere selam olsun,gripini trtde naklen yayınlanan birçok ünlü grubunda olduğu bir yardım konserinde tvden izledim,ve gerçekten hoşuma gitmişti yaptıkları müzik,türkçe sözlü rock müzikte çığır açacak bir grup olur gibime gelmişti...
velhasıl geçen yeni albümlerinin ilk klibini izledim,şarkı çok kötüydü,bende sesi kıstım klibi izledim,gerçekten iyi iş yapmış yönetmenleri,klip parçanın 3 adım önüne geçmiş,birsürüde para vermişsinizdir şimdi boşa gidecek hepsi,neyse en azından yönetmen kazandı birdahaki sefere daha iyi bir şarkıya dahada iyi bir klip yapar.
yolunuz açık olsun başarılar

Geri