Fırtına [Metal - Ank]

Hatırlatmak istedim arkadaşlar...
Bu pazar 1 veya 2 gibi Evrenselde konserimiz olacak Yeni türküden önce çıkacak 3 rock grubundan biri olacağız... Bekleriz arkadaşlar kalın salıcakla...

çıktık çaldık... Kanaatimce güzel oldu... sabah elektrikler kesilmiş bu yüzdende biraz sıkışma oldu her grup 3 şarkı çaldı... Güzeldi bence ben eylendim şahsen :)
Çaldığımız parçalarda şöyle oldu...
-Metallica-Fuel
-Metallica-Creeping death
-Pentagram-Anatolia

İşte böyle bir konserdi... İlerde daha büyük konserlerde hep beraber olmamız dileğiyle...
-------------------------------------KAÇAK-------------------------------------

konser iiydi iyi olmasına ama 3 parça çaldırdılar be abi olmazki yaaa...neyse artık bu bile iyidir hiç yoktan....metal tellerede başarılar, iyiydiler :)

heyt yeter uleyn bu grubn bi lead i var dimi :LOL: evrensel konseri eğlenceli oldu gruplar sağlamdı umarım bütün konserlerimz böle olur hatta daha iyi olur. uzun süredir ilk defa bütün hatalar benim üstüme yıkılmadı kendi açımdan sorunsuz bi konseri özzzlemişimmm!!!!!

Norton_Antor demiş ki:
HiPnO demiş ki:
Norton_Antor demiş ki:
ya siz uğraşmıyorsunuz ki kayıtlarınız insanlara ulaşsın diye.

Biz sadece her şeyin mükemmel olması için uraşıyoruz bunun olması içinde biraz beklemek lazım... Resimleri çekildik şarkılarımız da tamam az kaldı www.kacak.net ide alıp o şekilde bir site yapacağız... Bu site için uraşıyoruz parça parça önünüze sunmaktansa bir bütünlük ve güzellik halinde sunmak istiyoruz... Bu konuda haksızmıyım ? Yani herkese demoyu dağıttıktan sonra ne anlamı kalırki siteyede koymanın... Hem eğer siteye koyarsak aynı anda daha çok insana ulaştırabiliriz... Reismlerde tamammış onlarıda alıp en kısa zamanda işleme başlayacağım...

Destekleriniz için çok teşekkürler arkadaşlar...

Saygılar... Sevgiler...

amatör grupsunuz daha ne mükemmelliği? iyi siz bekleyin 3-4 sene sonra koyarsınız mükemmel olunca.

amtör grubuz die mükemmel olamzmı?hem çok ii olcaksa 10 senede bekleriz!!!arkadaşlar ufak bi tatilden sonra KAÇAK geçen sene yaptıı gibi yaz stüdyolarına başlııcak dinlemek isteyenlere kapımz açık ;)

Saol kevin tesekkur ederız :D emirci zilleri almaya tunele birlikte gidelim :) temmuzun son haftası stüdyolar baslıyor konserlerde tabi yeni sezona süper geliyoruz hazır olun...... :twisted:

Millet sonunda demo bitti :LOL: Demoyu isteyen herkes forma yazsın ulaştırmaya çalısırız sadece çoğaltma aşaması kaldı en geç ağustosun başında isteyen herkesin eline geçmis olur :p

alooooooooo valla mesaj silinmiş emircan bey size bir iki sorum olacak metallica sololarında daha çok hangi diziyi kullanıyon.Soloların çok güselmiş.grupda fena değil gelecek vaat eden bir topluluk.

caglarlp demiş ki:
alooooooooo valla mesaj silinmiş emircan bey size bir iki sorum olacak metallica sololarında daha çok hangi diziyi kullanıyon.Soloların çok güselmiş.grupda fena değil gelecek vaat eden bir topluluk.
birincisi sen kimsin?ikincisi soloları kulaktan ve gitar pro dan çalıyorm. 8) grup için dediklerin içinde saol :p

site 1 ay sonra felan açılacak sanırım şu an yapım aşamasında çünkü...
Ama demoları çoğaltmaya başladık bile şu an önümde 10 tane çoğaltılmış var...
Demolara ulaşabileceğiniz yerleri söyleyeceğiz
Büyük ihtimal
Pan müzik ve zoo ya bırakırız... (ama kesin değil bunlar)
Dedim ya haber vereceğim ben... İlginize teşekkürler... En geç cumaya kadar haber veririm...
Kendinize iyi bakın KAÇAK la kalın... DEstekleyen herkese çooooooook teşekkürler...

Arkadaşlar demoyu 1 milyoncuk bir fiyata satmaya karar verdik... Oda zaten cd paralarına felan gidecek... Demoları kaliteli karbon cd lere basdık şu anda elimizde 50 tane mevcut... daha fazla cd de bu cd ler biterken basılacak...
1 milyonun kimse için sorun olucağını zannetmiyorum ;)

Kendinize iyi bakın arkadaşlar...

Arkadaşlar demo çıkmadan önce herkes demo diyordu şimdi niye ilgi azaldı birden anlamadım... Hiç dinleyen yok mu ???

Yorumlarınızı bekliyoruz...önerilerinizi ve isteklerinizi...

galiba hücum kayıt di mi? o birazcık sorun gibi. sanırım şarkıların arkasındaki "tanımlanamayan boşlugun" sebebi o.
açıkcası ben heavy metalle uzaktan yakından pek alakası olmayan bi insanım:) ama yinede "uzun yollar" ve "nefes almaz" baya iyi olmuş.
"uzun yollar"ın girişi ve sözlerle clean tone uyumu çok şık olmuş.
"nefes almaz"ın sözleri ve nakaratının girişi çok güzel. onun dışında "gel"i tuttum.
mesela bana göre "kaçak" hoş değil, cidden sevmedim:) özür...
ama tabi bu benim diğer uçtaki müzik zevkim:) kısaca dinlemeyen kaybeder...

moraki demiş ki:
galiba hücum kayıt di mi? o birazcık sorun gibi. sanırım şarkıların arkasındaki "tanımlanamayan boşlugun" sebebi o.
açıkcası ben heavy metalle uzaktan yakından pek alakası olmayan bi insanım:) ama yinede "uzun yollar" ve "nefes almaz" baya iyi olmuş.
"uzun yollar"ın girişi ve sözlerle clean tone uyumu çok şık olmuş.
"nefes almaz"ın sözleri ve nakaratının girişi çok güzel. onun dışında "gel"i tuttum.
mesela bana göre "kaçak" hoş değil, cidden sevmedim:) özür...
ama tabi bu benim diğer uçtaki müzik zevkim:) kısaca dinlemeyen kaybeder...
evet kayıt hücum kayıttı... Genelde Heavy metal ama bazı şarkılar HardRock a giriyo sanırım ama pek emin değilim... Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar...

Geri