Sıfıraltı "ex Zehir" (alternatif Rock )

süpersiniz abi 1 dahaki konsere kesinlikle geliorm böle dwm ediosunuz ve hakettigniz sewiyeye geleceginizden hiç şüphem yok

bizi yanlız bırakmadığınız ıçın saolun arkadaslar ayrıca güzel yorumlarınız için teşekkürederız saygılar...............

Grubun gercekten basarili elemanlardan kuruldugunu gozlerimle gordum.Hepsi enerjik ve isini ciddiye alan kisilerden olusuyor.Bende bir vesile ile yurtdisina cikmistim.Siz muzikseverlere geri donusumu haber vermek istedim.Herkeze muzik dolu gunler diliyorum. Sahnelerde tekrardan gorusmek uzere !

provenandpowertrip demiş ki:
Grubun gercekten basarili elemanlardan kuruldugunu gozlerimle gordum.Hepsi enerjik ve isini ciddiye alan kisilerden olusuyor.Bende bir vesile ile yurtdisina cikmistim.Siz muzikseverlere geri donusumu haber vermek istedim.Herkeze muzik dolu gunler diliyorum. Sahnelerde tekrardan gorusmek uzere !

berk kardesım çok özledık senı gel artık katıl aramıza bu grupta sana herzaman yer var bunu unutma :metalhead

ZEHİR & EVIL CATS

Mekan:patika Bar

Kapı Açılış:16:00

Tarih:01.08.08

Giriş:5 Ytl + ilk içki

Sakarya Caddesi Bayındır Sokak Kızılay/ANKARA

cehennem11.JPG

arkadaslar grubumuz bi süre hiçbir konser ve bar organızasyonlarında bulunmaycaktır..grup olarak aldığımız ortak karar bestelere ağırlık vermektir.görüsmeküzere saygılar ZEHİR........

bassci84 demiş ki:
arkadaslar grubumuz bi süre hiçbir konser ve bar organızasyonlarında bulunmaycaktır..grup olarak aldığımız ortak karar bestelere ağırlık vermektir.görüsmeküzere saygılar ZEHİR........
organizasyonların olmaması kötü oldu ama saglam besteler yapacagınızı inanıoruz herşeye degecek inş :)

thisisthenewshit demiş ki:
bassci84 demiş ki:
organizasyonların olmaması kötü oldu ama saglam besteler yapacagınızı inanıoruz herşeye degecek inş :)

evet burakcım umarım değcek buarada emrahında dedığı gibi 2 sarkımız hazır ama bu demek olmuyokı 2 beste kayıtedıp oturcaz yok öyle elımızde suan bırbırınden güzel besteler var hepsını sırayla huzurlarınıza sunucaz ama bısüre daha beklıycez hepberaber...saygılar :metal

Geri