Sıfıraltı "ex Zehir" (alternatif Rock )

sağol kuzen eminimki güzel besteler yapcaz ve iyi yerlere gelcez....zaten beste çalışmalarına başladık

evet kardesım sen gel hele bak ortalığın mına koycaz hep beraber ama bı gel artık yaw!!! buarada kuzende gaza geldı süper

19 Ekim 2008 tarihinde Grup, ESKİZ rock bar da sahne alacaktır.Şimdiden çok seçkin,enerjik,sert ve dolu dolu bir playlisti hazırlayan grup en yakın zamanda kendi besteleriylede sahnelerde boy gosterecek.Lütfen 19 ekimde katılımlarınız ile coşmamıza yardım edin!

Hadi bakalım , Erbil olum sen kalkarsın bu işin altından.

Yapın bi HARDCORE 'de.Şöle hareketlensin piyasa :p

Yorum yazmıyorum uzun zamandır ama tarzımda gruplara destek vereyim dedim :)

Fatih Erdal (Ex) Tanyion 12.8 Davul

saol fatıhım yorumun gerçekten sevindirdi benı en kısa zamanda senıde sahnelerde tekrar görmek ısterım kardesım buayın 19 unda eskiz barda sahne alıcaz gelirsen dahada bi sevinirim!!!!

Zor gözüküyor erbil :)

Biliyorsun sitresli zamanlarda geçirdik.Türkiyede bu müzigi yapmak , bu müzikle kalkınmak cok zor.Ortada lülürük gruplar oldukça bizim gibi adamların önü kapanmaya devam eder(cek).

Onun icin tekrardan senelerimi harcayıp bi yere geldikden sonra sırf para sevdasına tekrar hayal kırıklıgına ugrayamam.

Bunun dışında güzel teklifler alıyorum , değerlendirip bi gözden gecirecegim.

Konserinize gelme konusunda birşey söylüyemem cünki uzun zamandır uzak kaldım ortamdan , kalmayıda tercih ediyorum.

size hayırlı konserler , Anfiyi zorluyacagınıza inanıyorum.

Davulcunuzda öner'miş heralde nasıl caldıgı hakkında fikirim yok ama o da davulun hakkından gelecekdir eminim davul seyircilere karşı pöykürecek ziller yıkılacak , davulun yeri deişecek'dir.

Sevgiler.

Blees.

yaptığın yorumlarda sonuna kadar haklısın fatıh ama müzık emek ıster abı bence pes etme ve sevdığın tarz ıçın kendını bıraz daha zorla.

buarada amfılerın zorlanıcağından emın ol çünkü bız oraya sahneyı yerle bir etmeye gidicez ve ınsanlara hardcore nin bitmedığını kanıtlıycaz.

buarada davulcumuz öner ve bence emın ol önerde senın tahmınettığın performansın üstünde bı sahne showu sergiliycek davul bi pitbull gibi saldırıcak seyırcılerın üzerıne.umarım sende orda olursun

saygılar sevgiler .........

hardcoreeeeeeeeeee :D:D:D

Erbilim yıktık mı yıktık ama eskizi =)

Ellerinize sağlık kardeşim daha nice organizasyonda birlikde olmak dilegiyle :)

Dip Not : Keizer davul

valla yıktık doğucum mükemmel bı gün geçirdik hepberaber!!

sizinde ellerınıze sağlık kardesım gerçekten

eğlencelı vakıt geçirdik tekrarlanması dıleğıyle

hepınızı çok seviyoruz görüsmeküzere

Geri