Şehir Efsaneleri.....

''Bu amfinin ayni modelini Dave Mustaine studyoda kullaniyor.''
(MG15DFX'i ortaokul ogrencisi gitara baslamaya hevesli cocuga satmaya ugrasan, isim vermek istemedigim magazanin bir calisani.)

Bir ilanda kullandığınız her AMERİKA kelimesi için fiyatı 150TL arttırabilirsiniz. GİTAR KORE MALIDIR AMA AMERİKADAN GELMİŞTİR lafı +150TL.

Devami, ozenerek ve secerek almasi. Sen kendine gore seciyorsun da bana uymuyo mesela. Bana gore mi sectin alirken?
Gazeteye ilan verirken kelime uzerinden ucretlendirilirdi eskiden. Bilmiyorum simdi de ayni mi. Burada da aynisi gecerli dedigin gibi.

Guitar centerda depodan yüzlerce gitar arasından deneyerek aldım. Sağolsun Coni Bey çok ilgilendi, tek tek denememe müsade etti, 10 saatte ancak aradığımı bulabildim.

Ya Gibson LP olur, hakikaten dükkanı dener öyle alırsın, veya Strat alıyorsundur, 20 tanesini denersin alırsın. Sorun yok bunda. Ama bir süredir gayet sıradan, İbanez, Schecter, Cort gibi gitarlara falan bile yazılmaya başlandı bu. Sanki firmalar üretim bandının sonunda bir adam tutmuşlar, parasını vermişler, tüm gitarları çalıp iyilerini Amerika'ya gönderiyor.

Mex Fender icin; ayni modeldeki diger gitarlara gore daha hacimli ve hos tonu var.

Maple klavye icin; sap agaci cok kaliteli oldugundan kararma olmamistir.

Pahali gitarna toz kondurmayan ve zeki oldugunu gostermeye calisan kisi lafi; gitarimin sadece govdesi icin 300 dolarlik agac kullanildi.

Yok orman kestiler.

Geri